Betonik Fikirler Proje Yarışması başvuruları devam ediyor

Akçansa tarafından her yıl gerçekleştirilen bu yıl 8'incisi düzenlenecek olan Betonik Fikirler Proje Yarışması için başvurular, 1 Kasım’da başladı

Betonik Fikirler Proje Yarışması başvuruları devam ediyor
Editor: Hakan A.
10 Kasım 2016 - 10:54

Akçansa, çimento ve betonun önemine vurgu yapmak ve hazır betondaki farkındalığı artırmak amacıyla ‘Betonik Fikirler Proje Yarışması’nı sekizinci kez gerçekleştirecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Kasım 2016 - İstanbul

Akçansa’nın bu yıl 8. kez düzenlediği ‘Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın başvuruları 1 Kasım Salı günü başladı. Türkiye’deki üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmanın son başvuru tarihi ise 31 Aralık.

Son proje teslim tarihinin 28 Şubat 2017 olarak belirlendiği yarışmaya öğrenciler farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar halinde katılabiliyor. Yarışma sonucunda birinci olan grubun üyelerine MacBook Air, ikinci grup üyelerine Apple Watch , üçüncü grup üyelerine ise Drone hediye edilecek.

Akçansa, Betonik Fikirler Proje Yarışması ile üniversite öğrencilerini yaşadıkları şehirleri kendi sürdürülebilir fikirleriyle dönüştürmeye teşvik etmeyi amaçlıyor. Betonik Fikirler, geçtiğimiz yıl 104 farklı üniversiteden 880 kişi katılımıyla rekor kırdı.

YARIŞMA TAKVİMİ

Başvurular: 1 Kasım – 31 Aralık 2016

Proje Teslim Tarihleri: 1 Ocak – 28 Şubat 2017

Ödül Töreni: 16 Mayıs 2017

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum