Betonik Fikirler Proje Yarışması ses getiren fikirleri gündeme taşıyacak

9. Betonik Fikirler Proje Yarışması’nda ses getiren fikirler yarışacak. Akçansa, Betonik Fikirler Proje Yarışması 2018 için geri sayım devam ederken, projelerin son teslim tarihi 31 Mart olarak açıklandı.

Betonik Fikirler Proje Yarışması ses getiren fikirleri gündeme taşıyacak
Editor: Hakan A.
30 Ocak 2018 - 12:54

Akçansa’nın, çimento ve betonun önemine vurgu yapmak ve hazır betondaki farkındalığı artırmak amacıyla düzenlediği “Betonik Fikirler Proje Yarışması” bu yıl dokuzuncu kez gerçekleşiyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Ocak 2018 - İstanbul

Üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmanın bu yılki teması, ‘Ses Getiren Bir Fikir Ver”. Öğrenciler, sektörde fark yaratacak sosyal sorumluluk, pazarlama, dijitalleşme, mimari, ürün geliştirme ve verimlilik alanlarında yenilikçi ve uygulanabilir fikirlerini yarıştıracak.

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri üreticisi Akçansa’nın bu yıl 9. kez düzenlediği ‘Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın başvuruları başladı. Türkiye’deki üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmanın son başvuru tarihi 15 Şubat.

Son proje teslim tarihinin 31 Mart 2018 olarak belirlendiği yarışmaya öğrenciler farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar halinde katılabiliyor. Yarışma sonucunda birinci olan grubun üyelerine MacBook, ikinci grup üyelerine iPad Pro, üçüncü grup üyelerine ise Apple Watch hediye edilecek.

Akçansa, Betonik Fikirler Proje Yarışması’na geçtiğimiz yıl 117 üniversiteden yaklaşık 1.500 kişi başvurdu.

YARIŞMA TAKVİMİ

Başvurular: 15 Ocak – 15 Şubat 2018

Proje Teslim Tarihleri: 15 Şubat – 31 Mart 2018

Ödül Töreni: Mayıs 2018

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum