Reklamı Geç
Bilecik ’te 3.7 büyüklüğünde korkutan deprem! Deprem sonrası...

Bilecik 'te 3.7 büyüklüğünde korkutan deprem! Deprem sonrası vatandaş sokaklara çıktı...

Bilecik'te deprem mi yaşandı? Günün son dakika deprem haberi Bilecik ilinden geldi. Bilecik Pelitözü merkez üssü olarak açıklanan deprem richter ölçeğine 3.7 şiddetinde hissedildi. İşte Bilecik deprem haberi ayrıntıları.

03 Eylül 2017 - 10:03

Bu sabaha karşı Bilecik'te bir deprem meydana geldi. Sabah saatlerinde yaşanan Bilecik depreminin büyüklüğü 3.7 olarak ölçümlendi. Bilecik depremi, merkez üssü, derinliği ve diğer son dakişka gelişmeleri emlakpencerem.com da...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 03 Eylül  2017 - İstanbul

Bilecik'te deprem mi oldu? Bilecik ilinde bu sabah yaşanan büyük deprem korkurttu.

Korkutan deprem sonrası sabahın ilk ışıklarına kadar artçı şokların devam ettiği kaydedildi. Yaşanan son depremlere dair Emlak Pencerem muhabirinin edindiği son dakika deprem haberleri bilgisine göre; Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre sabah saat 05:54 sıralarında üssü Bilecik iline bağlı Pelitözü ilçesi olan olan 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Yaşanan bu büyük depremlerin Adoıyman ve çevresinden hissedildiği, depremlerin yerin yaklaşık 5.5 kilometre kadar derinlerde meydana geldiği kaydedildi.

Yaşanan Bilecik depremi bazı çevre bölgelerden de hissedildiği bildirilirken, deprem sonrasında vatandaşların büyük korku yaşadıkları ve kendilerini hızla sokaklara attıkları gelen sond akika haberleri arasında.