Bill Gates hakkında korkunç iddia! Mikroçip takabilmek için koronavirüs salgını çıkarttı...

Dünyanın en zengin ismi Bill Gates hakkında koronavirüs salgını hakkında yeni iddialar artarak devam ediyor. Bu kez iddianın sahibi ABD Başkanı Trump'ın eski danışmanlarından Roger Stone. Peki Stone, Bill Gates hakkında ne dedi?

Bill Gates hakkında korkunç iddia! Mikroçip takabilmek için koronavirüs salgını çıkarttı...
Editör: Hakan A.
15 Nisan 2020 - 18:09 - Güncelleme: 15 Nisan 2020 - 18:11
Küresel Pandemi Covid-19 hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. Son bir kaç aydır özellikle Türkiye'de de bazı uzmanların dikkatinden kaçmayan Bill Gates ile alakalı bu kez koronavirüsün merkezi haline gelen ABD'den geldi. ABD Başkanı Trump'ın eski danışmanlarından biri olan Stone, Covid-19 hakkında korkutan bir iddiayı ortaya attı.

Türkiye gündemi başta olmak üzere Dünya üzerinde koronavirüs salgını bir numaralı gündem maddesi. Pek çok ülke Covid-19 Pandemisini yok etmek için var gücüyle çalışıyor. Dünya üzerinde her gün binlerce insan koronavirüs salgını nedeniyle yaşamlarını yitiriyor. Ölüden dahi bulaşan koronavirüsün önü henüz alınmış değil. Bir aşı da geliştirilmiş değil. Diğer taraftan ortaya atılan iddialar ise korkunç!

Türkiye'de geçtiğimiz haftalarda özellikle Ertan Özyiğit ve Abdullah Çiftçi tarafından gündeme getirilen ve yakından takip edilmesi istenen Bill Gates hakkında bu kez koronavirüsün merkezi Amerika'dan korkunç bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi ise ABD Başkanı Donald Trump'ın eski danışmanlarından biri olan Roger Stone oldu. Stone, 'Bill Gates, insanlara mikroçip takabilmek için koronavirüs salgınını yaratmış olabilir' dedi.

Gates, virüse karşı aşı geliştirmeyle ilgili çalışmalara destek verdiğini açıklarken Trump'ın eski danışmanı Stone, katıldığı bir radyo programında Microsoft'un kurucusunu hedef aldı. 'Bill Gates'in bu salgının yaratım ve yayılım sürecinde rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık. O ve diğer küreselciler, bunu aşıları zorunlu hale getirmek ve insanlara mikroçip takmak için kullanıyor' dedi.

 


Konuyla alakalı Ertan Özyiğit, 24 TV'de yayımlanan programında 'İsveç'te şu anda 5 bin kişi çip taktırdı. Çipin içinde; kimliğiniz, banka hesaplarınız, uzaktan yönetimli araç-gereçlerin kullanımı var. İnsanlara korku kaosuyla çip taktıracaklar.' ifadeleriyle bahsetmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum