BİM 11 Aralık aktüel ürünleri! Uydu Alıcılı Smart TV dışında BİM'de başka hangi indirimler neler var?

BİM'den smart led tv alacaklar dikkat, yeni haftada aktüel ürünler kataloğu indirimli ürünlerinde yeni fırsatlar arasında neler var? 11 Aralık tarihinde BİM indirimli ürünler listesi aktüel ürünleri.

BİM 11 Aralık aktüel ürünleri! Uydu Alıcılı Smart TV dışında BİM'de başka hangi indirimler neler var?
Editör: Hakan A.
05 Aralık 2020 - 19:09 - Güncelleme: 05 Aralık 2020 - 19:10
Her gün çok sayıda vatandaşın indirim beklediği, alışveriş yaptığı BİM aktüel ürünler kataloğu'nda 11 Aralık indirimli ürünler listesinde led tv bekleyenlerin ilgisiniçekecek indirim fırsatı var. Peki 11 Aralık tarihinde BİM raflarında satılacak ve Aktüel Ürünler kataloğu ürünleri arasında yer alan indirim fırsatında hangi ürünler bulunuyor? İşte yeni haftada tüketiciyi bekleyen BİM indirimleri.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 5 Aralık 2020 - İstanbul


Milyonların her gün alışveriş yaptığı BİM marketlerinde en fazla merak edilen elektronik cihazlar ve evde kullanılabilecek önemli ürünler merakla bekleniyor. Bu hafta düzenlenecek BİM indirimli aktüel ürünler listesinde yer alacak ve evinizde kullanabileceğiniz ürünler arasında neler var neler?

Türkiye'in hemen her il ve ilçesinde yer alan BİM marketlerinde 11 Aralık tarihinde satışa çıkacak aktüel ürünler listesinde yer alan ürünler arasında en dikkat çeken smart TV oldu. Merakla beklenen Televizyon satışı için bekleyen binlerce BİM indirimi takip eden tüketici, 11 Aralık tarihini beklemeye başladı.Dijitsu 32 Inç Uydu Alıcılı Smart TV BİM'de 11 Aralık'ta satışa çıkacak, fiyatı ise 1.399 TL olacak. BİM'de başka hangi ürünler var diye merak edenler için işte yeni haftanın fırsatları arasında yer alan ürünlerin aktüel kataloğu...

bim aktüel ürünler kataloğu 11 aralık 2020 bim indirimli listesinde yer alan ürünler


Haftanın her günü, 7 gün boyunca BİM 'de indirim fırsatı milyonları bekliyor. Birbirinden özel ürünler BİM market raflarında yerini almaya devame diyor. 11 Aralık 2020 tarihinde BİM aktüel ürünler kataloğunda yer alacak ürünlerin listesini kataloglardan inceleyebilir, alacağını ürünleri şimdiden belirleyebilirsiniz.

bim aktüel ürünler kataloğu 11 aralık 2020 bim 1 indirimli listesinde yer alan ürünler

bim aktüel ürünler kataloğu 11 aralık 2020 bim indirimli aktüel ürünleri

bim aktüel ürünler kataloğu 11 aralık 2020 bim indirimli listesinde yer alan ürünler

YORUMLAR

  • 0 Yorum