BİM 14 Şubat indirimleri raflarda...

Sevgililer günü boyunca BİM'de indirim var! 14 Şubat özel indirimli ürünleri BİM raflarında satışa sunuldu.

BİM 14 Şubat indirimleri raflarda...
Editor: Hakan A.
14 Şubat 2020 - 08:24

Daha ucuzu, daha uygunu, hesaplı, cebinize uygun ürün listesini nereden bulacağız diye düşünenler için bugün BİM'de hangi indirimler var? 2020 yılı 14 Şubat sevgililer günü kapsamında BİM aktüel ürünler kataloğu listesinde hangi indirimli ürünler yer alıyor? BİM'de 14 Şubat indirimli ürünleri market raflarında yerini alırken, mağazalarda satışlar başladı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 14 Şubat 2020 - İstanbul


Her hafta birbirinden farklı binlerce ürünü indirimli olarak marketlerinde satan BİM mağazalarında 14 Şubat indirimi başladı.Gün boyunca mağazadan alışveriş yapmak isteyenler için BİM'de 14 Şubat aktüel ürünlerinde hangi indirimli ürünler yer alacak? Haberimizde BİM indirimli ürünlerine erişebilirsiniz.

Türkiye genelinde neredeyse hemen her ilde şubesi bulunan market zinrisi markası BİM, 14 Şubat sevgililer gününü pas geçmedi. Bu hafta boyunca BİM'de çok sayıda indirim olurken, haftanın son iş gününde 14 Şubat sevgililer günü için özel indirimli ürünler market raflarına yerleştirildi, müşterilerini bekliyor.

Türkiye'de her 14 Şubat tarihinde en fazla satılan ürün olan çiçek, bu sene de en fazla aranan ürün olacak gibi. BİM marketlerinde çiçek satışı yok. Ancak farklı ürünler 14 Şubat indirimi için hazırlandı ve raflarda satışa çıktı. Peki bugün boyunca akşam saat 21:00'a kadar hangi indirimli ürünler BİM marketlerinde satılacak? BİM 14 Şubat Sevgililer günü için aktüel ürün kataloğunda hangi ürünler var?

İşte 14 Şubat 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu listesi, indirimli ürünleri...