BİM 9-13 Ekim Aktüel ürünleri listesine baktınız mı?

Bim marketlerinde en uygun fiyatlı indirimli ürünler 9-13 Ekim tarihlerinde Aktüel Ürünler kataloğunda listelendi. Merak edenler için indirimli ürün almak isteyenler için işte BİM aktüel ürün listesinde yer alanlar.

BİM 9-13 Ekim Aktüel ürünleri listesine baktınız mı?
Editör: Hakan A.
10 Ekim 2020 - 15:51
BİM marketler zincirinden alışveriş indirimlerini bekleyenler için Cuma günü 9 Ekim başlayan ve 13 Ekim ile birlikte yeni indirimlerle devame decek Aktüel Ürünler Listesi'nde yer alan indirimli ürünler güncellendi. Hangi ürünler indirimde, bu hafta ve gelecek hafta BİM indirimlerinde neler var neler.... EmlakPencerem.com da BİM aktüel ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünleri sizler için listeledik. Haberimizde 9-13 Ekim 2020 tarihinde indirime giren ve girecek aktüel ürünler listesinde yer alan ürünleri inceleyebilir, alışveriş yapmak için o günlerde yapılacak indirimlerden faydalanabileceksiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 10 Ekim 2020 - İstanbul


Binlerce mağazasıyla neredeyse her mahalle içerisinde bulunan BİM marketler zincirinde indirimli ürünler yakından takip ediliyor. Ev ekonomisine büyük katkı sağlayan aktüel ürünler kataloğunda yer alşan ürünleri satın almak, alışverişlerinden daha fazla kar elde etmek isteyen vatandaş, BİM marketlerinde açıklanan indirimleri, aktüel ürünleri yakıdnan takip ediyor, merakla bekliyor. Peki 9 Ekim Cuma günü başlayan aktüel ürünler listesinde hangi ürünler yer alıyor? 13 Ekim tarihinde başlayacak BİM indiriminde listede hangi ürünler olacak? İşte görselleriyle, fiyatlarıyla ürünlerin detaylarıyla 9-13 Ekim BİM aktüel ürünler katalogları tam liste...

BİM'de çikolatadan, bisküviye, çamaşır suyundan, tablet bilgisayara, cep telefonundan, sakıza kadar oyuncak, gıda, elkektronik, giyim ve daha pek çok üründe indirimli satışlar, aktüel ürünlerle market reyonlarında satışa sunuluyor. İndirimlerden faydalanmak için katologlarda yer alan ürünlerden ihtiyacınız olabilecek her ürünü daha indirimli alabilirsiniz.

Evinizde eksik kalan, BİM'de indirimde olan ürünleri merak ediyorsanız, aktüel ürünler listesinde bu hafta ve gelecek hafta hangi ürünler varbuyrun birlikte inceleyelim.

İşte 9-13 Ekim 2020 tarihlerinde BM aktüel ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünlerin fiyatlı, görüntülü tam listesi...

9 Ekim'de başlayan BİM aktüel ürünleri hala raflarda...

bim 9 ekim aktüel ürünler kataloğu indirimli liste

13 Ekim 2020 Bim aktüel ürünleri

bim aktüel ürünler kataloğu 13 ekim 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum