BİM aktüel ürünler kataloğu yarın! 18 Ağustos 2020

BİM marketlerinde yarın hangi indirimli ürünler aktüel kataloğunda yer alacak? BİM aktüel ürünler listesi ve yarın raflarda satılacak indirimli ürünler.

BİM aktüel ürünler kataloğu yarın! 18 Ağustos 2020
Editör: Hakan A.
17 Ağustos 2020 - 07:45
Her evin temel ihtiyaçlarından oluşan indirimli ürünleri haftanın pek çok gününde raflarında satışa sunan BİM marketlerinde yarın başlayacak indirimi merak edenler dikkat! İşte 18 Ağustos 2020 sabahı raflarda satışa sunulacak BİM aktüel ürünler kataloğu ve indirimli ürünlerin listesi.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 17 Ağustos 2020 - İstanbul


Binlerce mağazasında aynı gün vatandaşa uygun ve ucuz ürün satışı sürdüren BİM marketlerinde her hafat çok sayıda ürünü indirimli olarak satışın gerçekleştiriliyor. Peki yarın BİM mağazalarında hangi ürünlerde indirim olacak? Her evin ihtiyacı olan temel ihtiyaç maddeleri indirimli olarak BİM'de raflardaki yerini alırken, yarın sabah satışa sunulacak ürünler merak ediliyor.

İki farklı katalogda onlarca indirimli ürünü satışa çıkaran BİM marketler zinciri, 18 Ağustos Salı günü tüm mağazalarında aynı anda indirimli ürünleri satacak. Her hafta aktüel ürünler kataloğunu takip eden müşteriler ise listede yer alan ürünleri ve fiyatlarını merakla bekliyordu.

İşte BİM'de yarın satışa sunulacak ve aktüel ürünler listesinde yer alan ürünlerin katalogları...

Maxi markalı Bebek Bezi
• 86 adet
• 0,57 TL Adet Fiyatı Ürün satış fiyatı ise: 48,90 Lira olarak satın alınabilecek.

Jenny & Willy markalı Junior Bebek Bezi
• 70 Adet
• 0,70 TL Adet Fiyatı Ürün satış fiyatı ise: 48,90 Lira olarak satın alınabilecek.

BİM aktüel ürünler kataloğu yarın! 18 Ağustos 2020

bim aktüel ürünler kataloğu 18 ağustos salı

YORUMLAR

  • 0 Yorum