BİM, İstanbul Finans Merkezi'nde Servet GYO'dan 20 Milyon Liraya dükkan aldı

BİM marketleri büyümesine İstanbul Finans Merkezi'nden satın aldığı yeni dükkan ile devam ediyor. Servet GYO'nun Finans Merkezi yakından bulunan projesinden dükkan satın alan BİM; şirketle satış vaadi sözleşmesi imzaladı.

BİM, İstanbul Finans Merkezi'nde Servet GYO'dan 20 Milyon Liraya dükkan aldı
Editör: Hakan A.
20 Ekim 2020 - 11:00
Türkiye'nin en büyük Market zincirlerinden biri olan BİM; İstanbul Finans Merkezi'ne komşu Servet GYO'un dev projesinden 20 Milyon Lira bedelle dükkan satın aldı. Dev satışa ilişlkin sözleşme imzalandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Ekim 2020 - İstanbul


Servet GYO'nun İstanbul Finans Merkezi projesinde yer alan 1217 metrekare büyüklüğündeki alanı BİM'e 20 Milyon TL'ye sattı.

Konuyla alakalı resmi duyuru Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yapıldı.


KAP'a yapılan satış vaadi sözleşmesi başlıklı açıklamada, 'Şirketimizin portföyünde yer alan, İstanbul İli Ümraniye İlçesi Finanskent Mahallesi 2435 Ada 4 Parselde yer alan A Sınıfı Ofis ve Perakende alanlarından oluşan ticari gayrimenkul projemizde inşaat çalışmalarına başlanmıştır. Projemiz yaklaşık 20.500 m2 brüt inşaat alanına sahip Perakende alanları ve A sınıfı ofislerden oluşmaktadır.

Projemizde bulunan 1.217,90 m2  brüt alana sahip bir dükkanın satışına ilişkin  Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. ile "Satış Vaadi Sözleşmesi" imzalanmıştır, satış bedeli 20.000.000,00 TL' dir, bu bedelin %50' si peşin olarak tahsil edilmiş, %25'si yer tesliminde, kalan %25' i ise iskan alımında tahsil edilecektir. Projemizin 18 ay içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.'
ifadelerine yer verildi.

Servet GYO'nun Sinpaş projesi:  İstanbul Finans Merkezi

Dev proje İstanbul Finans Merkezi yanı başında toplamda 2 bin 750 adet konuttan oluşan bir proje. Yapımı hala devam eden proje kapsamında çok sayıda perakende satış alanı, dükkanlar yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum