Bin 162 konutluk Lensistanbul konut projesi...

Bin 162 konutluk Lensistanbul konut projesi satışları sürüyor

İstanbul Kurtköy'de hayata geçirilen Lensistanbul, 33 bin metrekare arsa üzerinde 1.162 konut ve 85 ticari üniteden oluşuyor.

Bin 162 konutluk Lensistanbul konut projesi satışları sürüyor
Editor: Hakan A.
31 Mart 2017 - 11:17

İstanbul Kurtköy’de hayata geçirilen Lensistanbul projesi, kapısına gelecek Metro durağı değer kazanımını artırmaya devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’nın tam karşısında, Teknopark’ın hemen bitişiğinde yer alan Lensistanbul projesi, Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattının hemen önünden geçecek olmasıyla da yüksek yatırım potansiyeline ulaşıyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığında kurulan Lens Yapı, Kurtköy’de hayata geçirdiği Lensistanbul projesiyle konut alıcılarına kazançlı bir yatırım ve yüksek standartlarda yaşam kalitesini alıcılarına sunuyor.

800 milyon TL’lik yatırımla inşa edilen proje cazip fiyatları ve estetik mimarisiyle dikkat çekerken, hemen önünden geçecek olan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattıyla da şimdiden değerini katarken, Kurtköy ve çevresindeki gayrimenkul fiyatlarını yukarı çeken Metro hattı 2020’nin sonunda hizmete girecek.

Bünyesinde bulunan ticari üniteleri ve AVM’siyle Kurtköy’ün sembol projesi olarak konumlanan Lensistanbul, 33 bin metrekare arsa üzerinde 1.162 konut ve 85 ticari üniteden oluşan yeni bir mahalle konseptiyle geliştirildi.

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu Lensistanbul’da daire fiyatları 270.000 TL’den başlıyor. 60 ay’a varan vade farksız ödeme seçenekleriyle, kişiye özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

85 ticari üniteden oluşan Lens Çarşı’da yer alan semt dükkanları bölge halkının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanırken, mahalle kültürü konsepti de yatırımcılara sunuluyor.

Çeşitli alanlarda hizmet sunacak dükkanlar 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum