Binance, Coinbase Hisse Senedi Token satışı için listeleme başlattı

Coinbase Nasdaq yatırım hisse senetleri artık Binance üzerinden alım satımı yapılabilecek. Binance, Coinbase hisse senetlerini resmen işleme açtı.

Binance, Coinbase Hisse Senedi Token satışı için listeleme başlattı
Editör: Hakan A.
15 Nisan 2021 - 22:50
Nasdaq Borsasında işlem görmeye başlayan dünyanın en önemli kripto para borsası Coinbase hissesi almak satmak isteyenler için Binance fırsatı başlıyor. Binance, Coinbase hisse senedini alıp satmak isteyen yatrıımcılar iiçn bugün itibarıyla listeleme yapacağını ilan etti.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 15 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarının Nasdaq adımı sonrasında oluşan hisse senetleri, TOKEN olarak bazı borsalarda listelenmeye başlıyor. Cıoinbase hissesi (Token) satın almak için yatırımcısına ilk fırsat veren Binance oldu. Binance son duyurusunda  Coinbase için listelemenin başlayacağını açıkladı...

Binance, 2021-04-15 15:00 (UTC) itibarıyla Coinbase Stock Token'ı (COIN) listeleyecek ve COIN / BUSD ticaret çifti için işlem açacak. Kullanıcılar, Binance üzerinden kesirli Coinbase hisselerini alıp satabilecekler .

Coinbase, Nasdaq adımı ile sert yükseldi! Amazon, Apple gibi devler geride kaldı... 

Tron (TRX) yüzde 15 yükseldi! TRX coin 15 Nisan son analiz videosu hedef neresi?

Chiliz, Rakuten anlaşması CHZ coini hareketlendirdi


Binance Hisse Senedi Jetonları nedir?

Binance Hisse Senedi Jetonları, bekleyen jetonları temsil eden temel menkul kıymetlerden oluşan bir saklama portföyü tarafından tamamen desteklenen sıfır komisyonlu dijital belirteçlerdir. Hisse senedi token sahipleri, potansiyel temettüler de dahil olmak üzere temel hisselerin ekonomik getirisi için hak kazanır.

Binance, daha fazla hisse senedi jetonu ve özelliği listeleyerek piyasa talebine yanıt vermeye devam edecek. Hisse senedi jetonlarının ticareti, geleneksel değişim saatlerini takip edecek ve Çin Anakarası, Türkiye ve diğer kısıtlanmış yargı bölgelerinde ikamet edenler için mevcut değildir. İlgilenen tüccarların Müşterinizi Tanıyın ve diğer ilgili uyum önlemlerini geçmeleri gerekecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum