Bitcoin çıldırdı! 10 Bitcoin sahibi milyoner oldu

Bitcoin'de yaşanan artış Ekim ayından bu yana en yüksek seviyelere gelirken, şu sıralarda 1 Bitcoin kripto parası 23 Bin 100 USD seviyelerinde.

Bitcoin çıldırdı! 10 Bitcoin sahibi milyoner oldu
Editör: Hakan A.
17 Aralık 2020 - 18:17 - Güncelleme: 17 Aralık 2020 - 18:21
Tüm Dünya Bitcoin'de başlayan yükselişi konuşurken, Türkiye'de bu paraya sahip olanlar ise zenginliklerine zenginlik katmış durumda. Peki şu sıralar 1 bitcoin kripto parası kaç USD, kaç TL? Piyasalarda Bitcoin alacaklar için işte günün ayrıntıları.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 17 Aralık 2020 - İstanbul


Piyasalarda ne altın, ne döviz, ne borsa, ne de gayrimenkul alım satımı... Bitcoin yatırımcısı adeta zengin olmuş durumda. Son günlerde yaşanan büyük artışlarla Bitcoin sahipleri milyonerliklerinin tadını çıkarıyorlar.

Bitcoin almak, satmak veya piyasaları yakından takip edenler için kazançlı bir ay olarak öne çıkan Aralık ayı'nda yüzde 25'leri aşan bir artışla karşı karşıya. 10 Bitcoin paranız var ise milyonersiniz...

Bitcoin toplayan, madenciliğini yapan veya elinde yıllardır bulunan kripto paraları geçtiğimiz haftalarda Bitcoin'e çevirenlerin yüzleri şu sıralar gülüyor. Uzun süredir artışları ufak adımlarla ilerleyen Bitcoin, tarihin en yüksek seviyelerine erişmiş durumda.

1 BITCOIN = KAÇ USD, KAÇ TL?

Gün içerisinde yaşanan artışlar devam ederken,ekonomi piyasaları Bitcoin seviyelerini yakından takip ediyor. Şu sıralarda 1 Bitcoin 179 Bin 150 TL sveiyelerinden işlem görüyor. Rekor üstüne rekorlar kırmaya devam edecek gibi görünen Bitcoin 23 Bin 121 USD olarak günü geçirmeye devam ediyor. Yaşanabilecek artış veya düşüşler konusunda uzmanlar ise dikkatli olunması gerektiği konusunda uyarılar yapıyor.

bitcon usd tl

Bitcoin güncel verileri ve grafikleri investing.com sitesinden alıntılanmıştır. Saat 18:16 iştibariyle 1 Bitcoin karşılığı TL ve 1 Bitcoin karşılığı USD fiyatları güncel halidir. Anlık değişikliklerin sürekli yaşandığını unutmamanız gerekmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum