Reklamı Geç
Bitez Yalıları Exquisite projesi satışta

Bitez Yalıları Exquisite projesi satışta

Bodrum'da FB Gayrimenkul imzasıyla satışa sunulan ve Denize sıfır 10.000 m2’lik proje alanında devam eden Exquisite® imzalı Bitez Yalıları projesi 17 ultra-lüks yalıdan oluşan projede ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı.

19 Aralık 2016 - 09:42

Bodrum’un otantik mimarisinin harmanlandığı her biri özel ve benzersiz tasarıma sahip, “tarifsiz lüks” yaşam alanları sunan “Exquisite®” konsepti, FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından hayata geçiriliyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Aralık 2016 - İstanbul

FB Gayrimenkul Bodrum Bitesz projesi kapsamında Denize sıfır 10.000 m2’lik proje alanında devam eden Exquisite® imzalı Bitez Yalıları projesi 17 ultra-lüks yalılar satışa çıktı.

Exquisite yaşam tarzı Bitez’in eşsiz doğasını, beklentilerin çok üzerinde bir yaşam standardında yaşamaya davet ediyor. FBGY’nin Exquisite imzalı tüm projelerinin vazgeçilmezi olan ultra lüks konfor standartları, seçkin yaşamın her detayını Bodrum Bitez’deki yeni tanımı ile tanıştırmaya hazırlanıyor.

Özgün mimari tasarım, mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, laundry, kuru temizleme, bahçe bakımı ve teknik hizmetler, havalimanı transfer hizmeti, su sporları, projeye özel profesyonel balıkçı teknesi, surf ve diğer su sporları ile; özel otopark, plaj, bar, Akdeniz ve Ege mutfaklarıyla donatılmış gurme deniz mahsulleri restaurantı, müstakil plaj ve iskele, sea shuttle yaşamı Exquisite yapan standartları Bitez Yalıları’nda sunuyor. Tamamı deniz manzaralı Bitez Yalıları’nın her birinde yaşam terası, yüzme havuzu, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunuyor.

FBGY CEO’su Burak Özyiğit Bitez Yalıları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada;

“FB Gayrimenkul Yatırımları olarak “tarifsiz lüks” hissine sahip yüksek yaşam standartları ve alanları sunduğumuz “Exquisite®” konseptini yarattık ve Türkiye’ de ilk kez Bitez Yalıları projemiz ile sunuyoruz.

Her biri özel ve benzersiz tasarıma sahip, yüksek yaşam standartlarındaki “tarifsiz lüks” hissine sahip yaşam alanları sunan “Exquisite®” konseptine sahip 17 yalımızı kendi arazimiz üzerine inşaa ediyoruz. “Exquisite®” mimari konseptine Levent Penso’nun eşsiz deneyimleri ve gustosu ile tasarımdan ve üretime Rolls-Royce markasının, çekicilik ve ayrıcalık hissini yansıtan duruşu ilham verdi.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..