Bitlis Vakıflar'dan kat karşılığı inşaat ihalesi

Bitlis ilinde Vakıflar tarafından kat karşılığı inşaat ihalesi açıldı.

Bitlis Vakıflar'dan kat karşılığı inşaat ihalesi
Editör: Hakan A.
24 Kasım 2020 - 17:12
İnşaat işleriyle uğraşan Vakıflar'dan ihale arayan yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsat Bitlis Vakıflar Müdürlüğü'nden geldi. Kat karşılığı inşaat işi ihalesi açan Vakıflar, arsa üzerine proje inşaa edecek. İşte ihaleye dair ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 24 Kasım 2020 - İstanbul


Bitlis Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından tarlaniteikli arsa üzerinde yapımı planlanan proje için kat karşılığı inşaat işi ihalesi açıldı. Bitlis'te faaliyet gösteren yatırımvı ve inşaat firmaları gerekli şartları taşıyan firmalar ihaleye ilgi gösteriyor. Bitlis Vakıflar tarafından ihalesi 7 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek.

Bölge Müdürlüğümüzce aşağıda adı ve nitelikleri ile ihale bilgileri belirtilen taşınmaz, Vakıflar Meclisi’nin 28.09.2020 tarih ve 309 nolu kararında belirtilen hususlar aynen muhafaza edilerek, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/a maddesi çerçevesinde kapalı teklif usulü ile kat karşılığı inşaat yaptırılmak üzere ihaleye çıkarılmıştır. 


Siirt İli Merkez İçesi 26.30.II pafta 311 ada Ada ve 123 ve 774 nolu Parsellerde kat karşılığı konut yapılması işi
Yukarıda özellikleri belirtilen taşınmaza ilişkin alınmış Vakıflar Meclisinin 28.09.2020 tarih ve 309 nolu kararına istinaden ihale şart ve koşulları aşağıda belirtilmiştir. İhaleye katılmak isteyen firma ve yatırımcılar bu şartlara uyarak ihale tarihine kadar tekliflerini verebilirler.

bitlis kat karşılığı inşaat işi vakıflar 7 aralık 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum