BitTorrent BTT coin yükseldiği noktada tutunamıyor! BTT 8 Mayıs grafik, analiz, yorum...

BitTorrent (BTT) coin yükselişi sabitleyemiyor, çıktığı gibi düşüyor. BTT coin 8 Mayıs hafta sonu düşüş mü yiyecek?

BitTorrent BTT coin yükseldiği noktada tutunamıyor! BTT 8 Mayıs grafik, analiz, yorum...
Editör: Hakan A.
08 Mayıs 2021 - 09:17 - Güncelleme: 11 Mayıs 2021 - 02:40
BTT coin yükseldiği noktada tutunamıyor. Bitcoin ile neredeyse paralel hareket eden alt coin'lerden BitTorrent (BTT) coin bir yükseliyor, iki geriliyor. Merakla beklenen sert çıkış hala sabırla bekleniyor.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Mayıs 2021 - İstanbul


BitTorrent (BTT) coin çıksın diye terste bekleyenler hafta sonuna girilirken düşüşle karşı karşıya... 8 Mayıs tarihinde güne düşüş trendi ile başlayan BTT coin gün içerisinde nasıl bir çizgi çizecek merak ediliyor.

Hafta sonu Cumartesi sabahı gelen en yeni grafik analizlerinde BitTorrent için yeni hedef ve direnç noktaları işaret ediliyor. BTT coin en yüksek 0,0081467 USD, en düşük 0,0077321 USD seviyelerinden işlem gördü. Son 24 saatte BTT coin sadece 0,87'lik bir artış görebildi.

BitTorrent (BTT) düşüş mü, yükseliş mi başlayacak? BTT coin 11 Mayıs videolu fiyat analizi ve yorumlar

BitTorrent sıçrama için çıkış arıyor! BTT coin 10 Mayıs fiyat analizi

DOGE coin yolun sonuna geldi! Elon Musk istenileni veremedi - 9 Mayıs DOGE analizi

Elon Musk şoke etti, balon söndü! Dogecoin -25 ile sert çakıldı... 

Dogecoin Elon Musk ile SNL öncesi sert düştü! DOGEUSDT 9 Mayıs ne kadar oldu?


BTTUSDT 8 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği

BTTUSDT 8 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği

Btt onayını alabilecek mi? (ersintunbul)


BitTorrent / (BTTUSDT) 0.0077826 0.0000548 0.71%

Düzeltme sonrası düşen kırılımı gerçekleştirip onay almaya çalışıyor. Başarılı olursa sıralı olarak, 0.1 0.135 seviyeleri direnç olarak takip edilebilir. Kırılgan bir yapısı var, BTC ye bağlı hareketlere de ayrıca dikkat etmek gerekiyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

Btt onayını alabilecek mi? (ersintunbul)

BTT OLASI 2 SENARYO (ilyasoner)


BitTorrent / (BTTUSDT) 0.0077744 0.0000466 0.60%

Merhaba, yükselecek tavan yapacak çatıyı delecek :)
Arkadaşlar ben reele, gerçekte ne olduğuna bakmak istiyorum. Ya yeşil çizgi yada kırmızı çizgi senaryosu gerçekleşecek. Umut ederek yatırım yapmaya gerek yok, kendim için ekrandaki grafiği not düşüyorum yatırım tavsiyesi değildir.
Herşey yolunda gider de btt mevcut direnci kırarsa 2/1 öçleğinin oluşturduğu hattı trend olarak kabuyl eder ve yürür, yok yapmaz ise umutsuzluğa kapılmayın, bir süre sonra çanak formuna geçer ve gann saykılına kapılıp boolinger sıkışmasıyla beklenen seviyelere yükselir. Kendime nottur, siz bunun benim kendime ait bir fikir olduğunu unutmayın.

BTT OLASI 2 SENARYO (ilyasoner)

Bittorent (tanerozpamuk)

BitTorrent / (BTTUSDT) 0.0078100 0.0000822 1.06%

Sağlam proje. Fakat her şey sağlam olmasıyla bitmiyor.
Dün söylediğim desteğe geldi. Destekte tutunamazsa öbür desteklere iner. Direnci kıramazsa kesinlikle düşecek. Short pozisyon açtım dün zirvedeyken şu an 10 kaldıraçla %98 kârım var.

Bittorent (tanerozpamuk)

#BTT Bittorent Gidişatı Ne Olacak? (mehmetalikripto)

BitTorrent / (BTTUSDT) 0.0078135 0.0000857 1.11%
 
11 saat önce / Analiz: Öncelikle herkese merhaba. Baya bir zaman sonra BTT analizi yapıyorum. Daha önceden de BTT grafiklerim de isabetli analizler yaptığımı telegram grubumun üyeleri biliyor. Şunu söylemek istiyorum 3 beyaz trend çizgisi bir kanal olarak görev yapıyor şu anda. Bolinger Bandı misali..
Üst kanal direncini kırmayı denedi kıramadı yavaş yavaş boşaltma yaparak orta trend çizgisine dönüş yapıyor. Destek noktası FİB 0.0077 kanal desteği ile aynı. Yeşil ok attığım yere kadar satışların yapılacağını düşünüyorum. Rsı ve Stokastik rahatladıktan sonra yukarıya yön verirse tekrar Long pozisyonuna abanacağım. Hedef eski ath seviyesi. Düşen Trend kıra kıra yükseliş yaşıyor. Sarı trend çizgileri düşen trendi belirttiklerim. Yeni oluşturduğu düşen trend ve FİB desteği arasında bir süre gidip 12 mayıs civarında tekrar kırmayı deneyebilir. Doge kaynaklı yükselişlerini yapamayan HOLO-DENT-WİN-BTT-STMX-ANKR-ONE-LİNA gibi coinler de dogeden çıkacak parayla hareketlenmesini beklediğim coinlerden. Bu yazdıklarım genel olarak grafikleri benzer indikatörleri de birbirlerine çok yakın gitmekte. 8 Mayıs günü Elon Musk'ın doge ile ilgili ne yapacağı merak konusu. Yarın dogeden çıkarsa para BTT de nasiplenecektir. Diğer coinler de tren kaçtı biz elimizdeki coinlerin yükselmesini bekleyelim. Sabır kazandırır sabırsız olmayalım en önemlisi de stratejinizi çok dikkatli yapın.

İYİ GÜNLER

8 saat önce / Yorum: Doge 0.71 cent oldu diğer tüm altcoinler de olduğu gibi BTT de desteğine tutunamıyor. Doge rahat vermeden hiçbir grafik çalışmayacak. Lanet coin...
5 saat önce / Yorum: Saatlikte dip verdi indikatörler. Ma direnç 0.0082

#BTT Bittorent Gidişatı Ne Olacak? (mehmetalikripto)

YORUMLAR

  • 0 Yorum