BitTorrent (BTT) dahil 6 coin çakıldı! Holo, Tron, Avalanche, Balancer ve Chiliz sert düştü

Kripto para piyasalarında Salı günü başlayan düşüş bazı alt coinlerde yüzde 25'in üzerinde oldu. Avalanche Avax, BitTorrent BTT, Chiliz CHZ, Balancer BAL, Tron TRX, Holo HOT hafta ortasına sert düşüşle girdi. Peki Bu 6 coin yeniden yükselişe geçer mi?

BitTorrent (BTT) dahil 6 coin çakıldı! Holo, Tron, Avalanche, Balancer ve Chiliz sert düştü
Editör: Hakan A.
07 Nisan 2021 - 09:40 - Güncelleme: 10 Nisan 2021 - 12:53
Kripto paralarda sert düşüşler başladı. Özellikle alt coinlerde yaşanan düşüşler devam ederken, yatırımcılar daha ne kadar düşer ve ne zaman yükseliş başlar sorularını soruyor. Çarşamba günü hafta ortası başladığında 7 Nisan sabahı piyasalarda işlem göre 6 alt coin düşüş yarışını sürdürdü. En fazla kayıplar Holo HOT coin ile Bittorrent BTT coin'de yaşandı. Peki Hafta sonuna kadar bu coinler toparlanıp yükselişe geçer mi? İşte Avalanche (AVAX), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Balancer (BAL), Tron (TRX), Holo (HOT) hafta ortasına sert düşüşle başlayan coinlerin ayrıntıları...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 7 Nisan 2021 - İstanbul


Sert düşüşler ve yüksek kayıplar coin piyasalarında her zaman var olan gerçek şeyler. Yatırımcı hep çıkmasını istediği, çıkacağını düşündüğü coin para birimlerini seçmeye, analizleri dikkate almaya, yorumları okumaya devam ediyor. Ancak her zaman yüksek kazanç söz konusu olmuyor. Hafta sonu başlayan alt coin hareketliliği kısa sürdü. Pazartesi gecesi başlayan ve Salı şelaleye dönüşen düşüşler Çarşamba gününe girildiğinde sürmeye devam etti. Yatırımcılar ise para yatırdıkları ve zarar ettikleri bu 6 coin için yükseliş beklentisinde. Haftaya sert yükselişle giren, kısa sürede ise düşüşe geçen Avalanche (AVAX), BitTorrent (BTT), Chiliz (CHZ), Balancer (BAL), Tron (TRX), Holo (HOT) gibi coinler şu sıralarda hangi rakamlarda ve ne kadar değer kaybettiler merak ediliyor.
 

BitTorrent (BTT) yeni hedef! Düşüşe geçen BTT coin 10 Nisan videolu yeni analiz ve beklentiler... 

 

BitTorrent (BTT) 8 Nisan grafik yorum! BTT coin yükselecek mi? 

Bu 5 coin yükselişe geçti! 8 Nisan BTC, TRX, BTT, HOT, CHZ yeşile mi dönüyor? 

Tron TRX kırmızıya büründü! TRX coin yorum ve grafik ne anlatıyor? 

7 NİSAN ÇARŞAMBA GÜNÜ OMG coin sert yükseldi! OMG (OMG) nedir, nereden alınır, yükselişi devam eder mi? 

Chiliz coin (CHZ) kırmızıya döndü! CHZ yönü %10'dan fazla aşağı kırdı

 

Taraftar fan token patlaması! GAL, JUV, PSG, TRA fan tokenler % 50 üzerinde kar getirdi...

En fazla değer kaybeden 6 coin

Nsan ayı başı, hafta sonu aşağıda listelenen alt coinler inanılmaz yükselişler göstererek yatırımcısını sevindirmişti. Hafta ortasına gelindiğinde ise Salı günü başlayan sert düşüşler ve değer kayıpları bu kez yatırımcıyı üzdü. Üst rakamlardan bu 6 alt coini alanlar şimdi yükseliş bekliyor. Peki AVAX, BTT, CHZ, BAL, TRX ve HOT coinler yükselişe geçecek mi? Bu 6 coin için yükseliş trendi ne zaman başlayacak şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda. 

Son 24 saatte en fazla değer kaybeden 6 alt coin listesi; 

Haftanın 7 günü işlem gören coin para birimleri her dakika değişik bir grafikle seyrediyor. Gün içerisinde sert yükselmeler ve sert düşüşler kaydediliyor. Performans ve dirençler çoğu zaman yetersiz kalabiliyor. Alttan alınan coinler, kısa yükselişle az da olsa kar getiriyor. Bekleyenler ise daha fazla kazanç için satım yapmadın bekleyişlerini sürdürüyor. Haftanın en fazla değer kaybeden alt coinleri, son 24 saatte rekor düşüş yaşadılar. Değer kayıpları, yükselişlerde olduğu gibi sosyal medya twitter hesaplarından paylaşıldı. 

 
  • Avalanche (AVAX) yüzde 8 değer kaybetti, şu sıralarda 264 TL'den işlem görüyor.
  • BitTorrent (BTT) yüzde 17 değer kaybetti, şu saatlerde 0,07279 TL seviyelerinden işlem görüyor.
  • Chiliz (CHZ) yüzde 6 değer kaybetti, şu sıralarda 3,6150 TL seviyelerindne işlem görüyor.
  • Balancer (BAL) yüzde 4 değer kaybetti, 484 TL'den 
  • Tron (TRX) yüzde 10 değer kaybetti, 0,9750 TL'den,
  • Holo (HOT) yüzde 20 ile en fazla değer kaybı yaşayan coin olurken şu sıralarda 0,17995 TL seviyelerinden işlem görüyor.

Yaşanan kayıplar genelde geçici ve yeni günün ne getireceği şimdiden bilinmiyor. Uzman analistler pek çok grafik yayımlasa da grafikler düşüşlerin önüne geçmiyor. Şimdi yatırımcı hafta sonuna kadar yeniden yükseliş bekliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum