BitTorrent (BTT) sert düştü! BTT %18 değer kaybına uğradı, düşüş sürer mi?

Son günlerin popüler coin para birimleri arasında yer alan, son haftalarda sert yükselişleriyle dikkat çeken BitTorrent (BTT) güne düşüşle başladı. BTT Coin yüzde 18'den fazla değer kaybı yaşadı. Peki BTT düşüşü devam eder mi, ne kadar düşer? Grafik ve yorumlarla BTT...

BitTorrent (BTT) sert düştü! BTT %18 değer kaybına uğradı, düşüş sürer mi?
Editör: Hakan A.
06 Nisan 2021 - 09:50 - Güncelleme: 10 Nisan 2021 - 12:53
BitTorrent (BTT) haftanın ikinci iş günü Salı gününe kayıplarla başladı! Sert düşüşler söz konusu... Coin Dünyasında inişli çıkışlı grafiklere BitTorrent BTT'de eklendi. Yatırımcının alışık olduğu sert yükseliş ve inişler devam ediyor. Son haftaların en fazla değer kazanan ve yatırımcısına kazandıran coini olan BTT, bugün güne düşüşle başladı. Yatırımcı ise en fazla BitTorrent ne kadar düşer sorusunu soruyor? BTT düşüşü devam eder mi? Yeniden ne zaman yükselir? İşte BTT'de son durum verileri...

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 6 Nisan 2021 - İstanbul


Hemen her gün yükselen BitTorrent coin fiyatlarında ani değer kaybı başladı. Son 12 saatte çıkış trendini tamamlayan BTT madeni para sert düştü. Dün geceden düşürme trendi, sabah saatlerinde devame tti. Gelinen son halinde BTT Coin Yatırımcısına 6 Nisan civarında kayıp yaşatmaya başladı. Tatlı kar uçmaya başladı ... BTT düşüşü ne kadar sürer en çok merak edilen konulardan biri oldu.

BitTorrent (BTT) yeni hedef! Düşüşe geçen BTT coin 10 Nisan videolu yeni analiz ve beklentiler... 

 

BitTorrent (BTT) 8 Nisan grafik yorum! BTT coin yükselecek mi? 

Bu 5 coin yükselişe geçti! 8 Nisan BTC, TRX, BTT, HOT, CHZ yeşile mi dönüyor? 

Taraftar fan token patlaması! GAL, JUV, PSG, TRA fan tokenler % 50 üzerinde kar getirdi...

BitTorrent (BTT) dahil 6 coin çakıldı! Holo, Tron, Çığ, Dengeleyici ve Chiliz sert düştü 

Chiliz coin (CHZ) kırmızıya döndü! CHZ yönü %10'dan fazla aşağı kırdı

Ripple (XRP) 9'u geçti 10'u zorluyor! XRP resmen patladı 10 TL olur mu?

[ilgili-haber = 107423]


GECE BAŞLAYAN DÜŞÜŞ SÜRÜYOR ...

Yükseliş trendi kırılan, en yüksek fiyat olarak 0,10280 TL bandında kalan ve sonrasında gerilemeye `BitTorrent'te bu sabah kayıplar katlandı. Sert düşüş sürüyor. Mart ayı itibariyle yükseliş çizgisi yakalayan kripto paralardan BitTorrent kayıp ermeye başladı. Gece saatlerinde kaybetmeye neden, grafiklerde düşüş gözlenen BTT madeni para yaklaşık 18'in üzerinde bir değer kaybı yaşamış durumda.

SON 7 GÜNÜN EN FAZLA KAZANDIRANI OLMUŞTU


Nisan ayı ile birlikte hareketlenen ve Başlangıçcısını kazanç anlamında mutlu eden BitTorent coin yükseliş trendi kırılarak gerileyişe başladı. Sert yükseliş sonrasında uzman yorumcular tarafından sert düşüşlerin beklendiği BTT kripto para cephesinde kayıplar 6 Nisan Salı sabahı sürdü. Günün kayıp yaşanımp yaşanmayacağı, BitTorrent madeni paranın yükselişe devam edip etmeyeceği takip edilecek.

BTT 6 Nisan düşüş grafiği

bittorrent btt coin 6 nisan grafik

Global kripto para borsalarında işlem gören BitTorrent BTT kripto para sabah saat 09:45 sıralarında en düşük seviye olan 0,08472 tL'den işlem görürken, kayıp 18'i aştı.


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Serdar K.
  1 hafta önce
  Hocam benim çok yatırımım yok ama bozmayı düşünmüyorum. Yükselecektir kısa süre içerisinde diye düşünüyorum. Sabır. YTD
 • Sait. Karataş
  1 hafta önce
  Bozduralımmı. Bittoneti. Sizce