BitTorrent (BTT) sıçraması geri sayım... BTT coin 22 Nisan grafik teknik analiz videolu anlatım

BitTorrent yatırımcısına ışık tutacak yükseliş sinyalleri ile sert sıçrama için geri sayım sürüyor. Peki BTT coin grafik ve analiz videosunda yeni hedef ve yorumlar BitTorrent için hangi zamanı işaret ediyor? İşte 22 Nisan tarihli en yeni BTT analizi.

BitTorrent (BTT) sıçraması geri sayım... BTT coin 22 Nisan grafik teknik analiz videolu anlatım
Editör: Hakan A.
22 Nisan 2021 - 10:46 - Güncelleme: 24 Nisan 2021 - 02:57
Yeni hafta sonu yaklaşırken, 22 Nisan sabahı BTT coin için yükseliş sinyali var mı? BitTorrent (BTT) çıkış için hedef noktalar direnç seviyeleri neresi? BTT yeni hedef hangi seviyeler olacak? BTT coin için yapılan en yeni veri analizini video ile birlikte kapsamlı olarak inceleyebileceksiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 22 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para piyasalarında tartışmasız ilk gündem maddesi olan Thodex hadisesi yatırımcıyı derinden düşündürmeye zorlaması gereken bir konu oldu. Diğer taraftan yatırımcılar borsalarda işlem yapmaya, BTC'den kaynaklı düşüşün son bularak alt coinlerin hareketlenmesi için sıçrama bekliyor. Özellikle BitTorrent BTT coin için sert yükseliş bekleyen yatırımcı için bugün yayımlanan yeni analizler neler? BTT coin yeni hedef ve teknik analizler ne gösteriyor? 

BitTorrent (BTT) coin düşüş trendi ile yatay seyrederken, yükseliş için TC'nin ve dominance verilerinin daha iyi olmasını bekliyor. Önü açık görülen BTT coin, 22 Nisan Perşembe günü itibariyle yatay seyrini korumaktadır. Hafif kıpırdamalarla gün içerisinde bazı noktalara ilerleyişi ve düşüşü sürüyor. BTT yatırımcısı ise yeni teknik verileri merak ediyor. BTT yükselişi için bir zaman var mı? İşte en son yorum ve video destekli grafikleri uzmanlar BTT coin yatırımcıları için analiz etti.

BitTorrent (BTT) gelceği ne olacak? BTT fena patladı. BitTorrent ne zaman yükselecek?

Vebitcoin hesapları MASAK tarafından bloke edildi

BitTorrent (BTT) çöküş sonrası sert çıkış bekleyenler için 24 Nisan video teknik analiz!

Merkez Bankası'ndan flaş kripto para hamlesi! Kavcıoğlu, "2 hafta içinde kripto para düzenlemesi geliyor"

Son Dakika: İkinci kripto dalgası mı? VeBitcoin zor duruma düştü siteyi kapattı.... 

Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...

Holo (HOT) kıyamet koptu! HOT coin 23 Nisan en sert çöken kripto para oldu 

Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...

BitTorrent (BTT) 23 Nisan'da sert çakıldı! BTT coin çıkışa geçmeden hızlı düştü... 

BTCUSDT sert çöküş başladı! Bitcoin 23 Nisan düşüşü ile tüm alt coinleri peşine taktı...

Thodex sahibi resmen açıkladı! Mesnetsiz iddialar asılsız ve doğru değil...


KRİPTO PARA PİYASA ANALİZİ BTT COİN 0.25 TL BTT COİN ANALİZ NİSAN ALTCOİN ANALİZ 2021 BTC ANALİZ

Daha çok Eğitim odaklı Bitcoin (BTC) ve Altcoinler ile ilgili günce analizler ve yorumlar yayımlayan YouTube kanalı Altcoin Analiz'e bu güzel videodan ötürü teşekkür ederiz. BTT Son Değerlendirme (EkremErdal)

BitTorrent / TetherUS (BINANCE:BTTUSDT) 0.0075100 −0.0000468 −0.62%

Kendime Not:
Btt esasen 18 Mart tarihinde oluşturduğu majör trend üzerindeki hareketini 30 Mart tarihinde gerçekleşen aşırı alımlarla oluşan minör trende bırakmıştı. Bu minör trend 7 Nisan'da kırılarak yaklaşık %30'luk bir değer kaybı yaşamış ve kuvvetli destek üzerinde yatay trende geçmiştir. Genel bir hacimlenme problemi olduğu aşikardır. Üçgen formasyonu olumlu çalışır da kırılım yukarı yönlü olursa muhtemelen grafikteki çanak formasyonu devreye girecektir. Kırılım yukarı yönlü gerçekleşip retest yaptıktan sonra işleme girebilirim. Marjin işlem şu dönemde çok çok çok tehlikeli...
Kırılım aşağı yönlü olur da kuvvetli desteğin altında mum kapatacak hissi verirse işlemden çıkabilirim. Fomolanmamaya dikkat!!!


ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

BTT Son Değerlendirme (EkremErdal)

Btt 4 saatlik (Udnmz)

BitTorrent / Tether (KUCOIN:BTTUSDT) 0.00752021 −0.00003618 −0.48%

Btt sert düşüşün ardından tekrardan stabil seviyede muhafaza ediliyor. Üçgen daralmış yapacağı ilk tırmanışta tekrardan yakın direnç 0.090$ Seviyesine mum ucu bırakacaktır. Önemli olan tırmanış sonrası retest nasıl yönü nereye olacak  yukarı yönlü olduğunu varsayarsak çok sürmeden ana dirence yakın yerde stop yapar. Ytd. Düşünceleriniz benim için önemli yorumlarınızı bekliyorum.

Btt 4 saatlik (Udnmz)

BTT SÜPER ANALİZ. GEÇTE OLSA GELECEKTİR (volkandikmen85)

BitTorrent / Tether (KUCOIN:BTTUSDT) 0.00751207 −0.00004432 −0.59%

Merhaba , BTT Bittorren coin analizi yaptık, yaptığımız analiz grafiklere ve formasyonlara dayanmaktadır.
HİÇBİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
YTD.

BTT SÜPER ANALİZ. GEÇTE OLSA GELECEKTİR (volkandikmen85)
 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 22 Nisan 2021 Perşembe günü BitTorrent (BTT) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum