BitTorrent (BTT) yeniden düşüşte! BTT coin alım fırsatı16 Nisan son video analizi...

Düşüş trendine bir kez daha giren BitTorrent (BTT) coin tekrar düşüşe geçti. Peki yeni grafik ve analizler BTT coin için ne gösteriyor? Alım fırsatı veren BTT için yükseliş hafta sonuna mı kaldı?

BitTorrent (BTT) yeniden düşüşte! BTT coin alım fırsatı16 Nisan son video analizi...
Editör: Hakan A.
16 Nisan 2021 - 14:45 - Güncelleme: 17 Nisan 2021 - 22:27
Son günlerde hafif yukarı yönlü hareket etmesiyle birlikte bir anda yatırımcısını sevindiren BitTorrent (BTT) 16 Nisan haftanın son gününe bir kez daha düşüşloe girdi. Cuma sabahından itibaren düşüşünü sürdüren BTT coin 0,06100 bandına kadar gerilerken, daha fazla değer kaybetmesinden endişe ediliyor. BTT coin yeni video analizi hedef ne?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 16 Nisan 2021 - İstanbul


BitTorrent (BTT) için yükseliş bekleyenler biraz daha bekleyecek gibi görünüyor. Haftanın son iş günü Cuma günü BTT coin için beklenen sert yükseliş gerçekleşmedi. Sabah saatlerinden bu yanda düşüş trendinde olan BTT coin, öğleden sonra nasıl bir grafik çizecek büyük bir merak konusu olmuş durumda. Pek çok yorum ve analizci, BTT'nin önünün açıldığı, ve yükseliş beklentisinde olduklarını yoruymlarında belirtiyorlardı.

BTT'de beklenen yükseliş olacak mı?


16 Nisan Cuma günü açılış itibarıyla olumlu sinyaller veren BitTorrent cephesinde düşüşler devam etti. Gün boyu beklentide olan BTT yatırımcısını üzmeye devam ediyor. Güne düşüşle başlayan BTT coin en düşük 0,06060 TL seviyelerini görürken, en yüksek 0,07090 TL seviyesini gördü. Şimdiye kadar son 24 saat içinde düşüş yüzde 8-10 arası gerçekleşti. Diğer taraftan ise BTT alım fırsatı veriyor ve almak isteyenler için alım zamanı olabilir. Günün kalan kısmında nasıl bir seyir izleyeceği merakla beklenen BTT coin için beklentiler hafta sonuna mı sarkacak göreceğiz.

Dogecoin balon mu? Doge çökecek mi? 

BitTorrent (BTT) hafta sonu yükselişi başladı! 17 Nisan sert çıkan BTT yeni Dogecoin olur mu? 

Holo (HOT) coin yükseliş sinyali! HOT coin 17 Nisan grafik analiz yükseliş başlar mı?

Chiliz (CHZ) yükselişi hafta sonuna sarkacak mı? CHZ coin için 17 Nisan grafik, analiz ve yorum..

BtcTürk yöneticileri kripto para yönetmeliği hakkında ne dedi? 

Dogecoin bugün 10 TL olsa kimse şaşırmayacak!

DOGEUSDT rekor arttı! Dogecoin sert yükselişle 2 TL bandında... 

Chiliz (CHZ) coin sert patladı? 16 Nisan CHZ coin video analiz ile yeni hedef neresi?BTT/BİTTORRENT HAKKINDA EFSANE VİDEO!! %KAÇ YÜKSELECEK?? EN İNCE AYRINTISINA KADAR ANALİZ YAPTIM!!

Bu video YouTube üzerindne yayın yapan How is it done? kanalı tarafından yayınlanmıştır. Yatırım tavsiyesi değildir. Video için teşekkür ederiz.

 

 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 16 Nisan 2021 Cuma günü BitTorrent (BTT) için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum