Blue Lake Küçükçekmece konut fiyatları 3 bin 200 dolardan...

Blue Lake Küçükçekmece konut fiyatları 3 bin 200 dolardan başlıyor

Metal Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen Blue Lake konut projesi hayata geçiyor. Proje Metal YapıKonut A.Ş. ile Karmen Yapı tarafından inşa edilecek. Blue Lake daire fiyatı, Blue Lake konut fiyat listesi, güncel proje bilgileri için tıklayın.

06 Nisan 2016 - 14:52 - Güncelleme: 16 Kasım 2016 - 13:17

Metal Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen Blue Lake konut projesi hayata geçiyor. Proje Metal YapıKonut A.Ş. ile Karmen Yapı tarafından inşa edilecek.

Blue Lake konut projesi 38 bin metrekare arsa üzerinde yapılıyor.Projede toplam 788 daire ve 22 ticari birim yer alıyor. 14 katlı yapılan bloklar yaklaşık 40 metre yükseliğinde olacak.

Fiyatlar 3 bin 200 dolardan başlıyor

Küçükçekmece gölünün kenarında yapılan Blue Lake konut projesinde fiyatlar 3 bin 200 dolardan başlıyor. Farklı büyüklükte ve 5 farklı tipte üretilen dairelerden satın almak isteyenler için ödeme avantajları sunuluyor. Vade farksız taksitli satış ya da peşin alımlarda firma indirim uyguluyor.

Proje küçükçekmece gölü kıyısında yapıldığından özellikle gölde düzenlenen su sporlarına dikkat çekiyor.Projenin internet sitesinden verilen bilgiye göre Küçükçekmece Gölünde, optimist yelken, kano, kürek gibi tüm su sporların yapılabildiğine vurgu yapılıyor.

Sefaköy- Küçükçekmece-İkitelli Monoray Hattı projesi ile İstanbul’un her yerine bağlanan Küçükçekmece’de inşa eilen Blue Lake konut projesi kentsel dönüşüm kapsamında yeniden yapılan projeler arasında bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..