Reklamı Geç
BMW tutkunları Büyükyalı İstanbul’da buluştu

BMW tutkunları Büyükyalı İstanbul'da buluştu

Kazlıçeşme sahilinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesi satış ofisinde BMW tutukunları yeni 5 Serisi deneyimi yaşadı.

22 Mayıs 2017 - 14:47

Büyükyalı, Borusan işbirliğiyle gerçekleştirdiği etkinlikte, yeni 5 Serisi’ni deneyimlemek isteyen BMW tutkunlarını ağırladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Mayıs 2017 - İstanbul

Sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı, Borusan işbirliğiyle gerçekleştirdiği etkinlikte, yeni 5 Serisi’ni deneyimlemek isteyen BMW tutkunlarını ağırladı. “Kusursuzun Evrimi” sloganıyla piyasaya sürülen yeni 5 Serisi, etkinliğe özel olarak satış ofisine getirilirken, isteyen ziyaretçilere aracı yakından tanıma ve test sürüşüne katılma imkanı sunuldu. Sürüş keyfini ikna edici bir şekilde karşılamasıyla ön plana çıkan yeni 5 Serisi, “iyi yaşam”ın konfor ve kalitesine yakışan estetik ve sportif tasarımıyla da göz doldurdu.

Ünlü şef Memet Özer’in katılımıyla renklenen etkinliğe  katılanlar, Özer’in keyifli sohbeti ve lezzetli ikramlarıyla eğlenceli bir pazar günü yaşadı. İyi yaşamın en önemli bileşenlerinden birinin iyi yemek olduğunu belirten Özer, mevsiminde ve taze malzemelerle, doğru tekniklerle pişirilmiş yemeği “iyi yemek” olarak tanımladı. Mutfak serüveninin nasıl başladığını anlatan ve tutku olmadan yemek yapmanın mümkün olmadığına değinen Özer, başarılı bir aşçı olmanın ön koşulunun yemek yemeyi sevmek olduğunu belirtti. Memet Özer’in mutfak sırları ve kültürü üzerine katılımcıların sorularını da yanıtladığı etkinlik, ünlü şefin özel olarak hazırladığı karşık mantarlı risotto’nun konuklara ikram edilmesiyle sona erdi.

Büyük ilgi gören etkinliğe katılanlar, projeyi yerinde görerek satış ekibinden detaylı bilgi alırken, Büyükyalı’nın lüksü yeniden tanımlayan 4 farklı konseptteki 4 örnek dairesini de gezme imkanı buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..