Bodrum’da art arda korkutan depremler! 4.8 büyüklüğünde Son...

Bodrum'da art arda korkutan depremler! 4.8 büyüklüğünde Son depremler; Bodrum, Akdeniz, Gökova körfezi deprem haberi

Bu sabah saatlerinde peş peşe yaşanan depremler Bodrum'da tatil yapanları korkuttu. 4.8 büyüklüğünde yaşanan ilk deprem sonrasında, merkez üssü Gökova Körfezi olan ve Bodrum'da yine hissedilen 4.2 şiddetinde başka bir deprem daha oldu. Bodrum depremi ve son dakika gelişmeleri diğer günün deprem haberleri ve Bodrum'da son durum bilgileri emlakpencerem.com da

07 Ağustos 2017 - 10:15

Bodrum sallanmaya devam ediyor. Bodrum'da bu sabah saatlerinde meydana gelen 2 farklı deprem tatilcileri korkuttu. Panik ve korkunun yaşandığı Bodrum'dan son durum bilgileri gelmeye devam ederken, Emlak Pencerem muhabirinin edindiği bilgiye göre ilk deprem sonrası art arda çok sayıda artçı sarsıntı yaşandığı bildirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Ağustos 2017 - İstanbul

Akdeniz, Gökova Körfezi 'nde yeni depremler peş peşe sürüyor. Günün son dakika deprem haberi Bodrum'dan geldi. Bodrum'da bu sabah saatlerinde iki büyük deprem yaşandı. Depremlerin ilki 08:18 sıralarına meydana geldi ve 4.8 şiddetinde hissedilirken, ikinci deprem ise 08:44 sıralarında 4.3 olarak ölçüldü. BU depremler sonrası onlarca artçı sarsıntı olmaya devam ettiği gelen bilgiler arasında. 

Emlak Pencerem muhabirinin edndiği son dakika deprem haberleri bilgisine göre; Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre  sabah saat 08: 18 sıralarında merkez üssü ASkdeniz, Gökova Körfezi olan 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Bu depremden 30 dakika sonra saat 08:44 sıralarında ise 4.3 büyüklüğünde yeni bir deprem yaşandığı kaydedildi. Yaşanan bu büyük depremlerin Bodrum'dan ve çevresinden hissedildiği, depremlerin yerin yaklaşık 5 kilometre kadar derinlerde meydana geldiği kaydedildi.

Bodrum'da bu sabah saatlerinde peş peşe meydana gelen depremlerin korku yarattığı ve hisseden vatadaşların kendilerini sokaklara attığı öğrenildi. Bodrum'da pek çok artçı deprem olmaya devam ettiği bilgisi gelmeye devam ediyor.

İşte kaydedilen günün son depremleri;

son depremler, bodrum depremi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..