Bodrum Depremi bile fiyatları düşüremedi! Burası Çeşme işte o...

Bodrum Depremi bile fiyatları düşüremedi! Burası Çeşme işte o meşhur 240 TL'lik hamburger

Tatil, eğlence ve gece hayatıyla sık sık gündemde olan Bodrum ve Çeşme gündemden düşmezken, şu sıralar deprem ve tsunami ile anılan Bodrum'dan sonra fiyatı büyük ilgi gören "240 TL'lik meşhur hamburger"... Çeşme Alaçatı'daki hamburgerin fiyatı görenleri şaşkına çevirdi.

22 Temmuz 2017 - 08:43

Bodrum'da yaşanan 6.6 büyüklüğündeki deprem,Türkiye'nin en ünlü tatil beldesi, sosyetenin uğrak noktasını sarstı ama fiyatları düşüremedi, tatil, eğlence bazı yerlerde tam gaz devam ediyor.  Ülke genelinde son iki gündür Bodrum depremi gündemin birinci maddesi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Temmuz 2017 - İstanbul

Deprem ve tsunami ile karşı karşıya kalan Bodrum'un eğlencesi her şeye rağmen sürüyor. Öyle ki daha önceden gündeme gelen ve 260 TL'lik hamburger fiyatıyla anılan Bodrum'un en büyük rakibi ise Çeşme.... Pahalı olmasıyla dikkatleri hep üzerinde toplayan Bodrum'un Çeşme Alaçatı Beachlerinden gelen 240 TL'lik hamburgeri şu sıralar revaçta...

Ülke sosyetesinin önemli uğrak noktalarından Çeşme’de 240 TL’ye satılan hamburgerin fiyatını duyanlar adeta şok yaşarken, Türkiye’de sadece Çeşme’de yapılan Lobster Burger’i tatmak için paralı müşteriler ise o hamburgeri yemek, lezzeti tatmak için yarışa girdi....

Çeşme Alaçatı'daki Zio Beach isimli işletme bu hamburgeri yüksek sosyetenin beğenisine sundu. En pahalı Hamburger olma yolunda önemli bir adım atmış oldu. Zira Bodrum'da bu fiyata yakın 260 TL hamburger olduğu biliniyor. Edinilen bilgiye göre 240 TL bedelle lezzeti Çeşme'de satan işletme, hamburgerin ekmeği dışındaki tüm iç malzemelerinin yurt dışından getirerek hazırladığı kaydedildi. 250 gram istakoz eti ve çok syaıdaki malzemesiyle farklı olduğunu iddia eden işletme sahibi, özel sosuyla birlikte servis edilen bu hamburgerin talibinin çok olduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..