Bolu`da iki ayrı deprem! Çanakkale`de ise art arda korkutan depremler...

Bolu`da sabaha karşı art arda iki ayrı deprem meydana geldi. Depremler 3.8 ve 4.0 olarak ölçümlendi. Çanakkale`de de depremler devam ediyor...

Bolu`da iki ayrı deprem! Çanakkale`de ise art arda korkutan depremler...
Editor: Hakan A.
03 Mayıs 2018 - 07:16

Güne depremle uyanan iki ilimizde art arda depremler meydana gelmeye devam ediyor. Türkiye'de bu sabah yaşanan son depremlere ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. İlk olarak Çanakkale ilinde yaşanan deprem sonrasında Bolu ilinde 2 ayrı deprem meydana geldiği bildirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mayıs 2018 - İstanbul

Günün son dakika deprem haberi Bolu ve Çanakkale illerinden geldi. Bolu'da sabah saatlerinde iki ayrı deprem peş peşe yaşandı. Çanakkale'de ise peş peşe depremler sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. 

Yaşanan son depremlere ilişkin Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan verilerine göre bu sabah saat 05:30'da 3.8, saat 05:32 sıralarında ise 4.0 büyüklüğünde peş peşe iki ayrı deprem meydana geldiği bildirildi. Bolu merkezde yaşanan depremler paniğe neden olurken, depremler yerin yaklaşık 5 kilometre kadar derinlerde olduğu kaydedildi.

Çanakkale'de korkutan deprem

Çanakkale sabaha kadar sallandı!

Diğer taraftan Çanakkale'de art arda depremler meydana geldi. Çanakkale iline bağlı Çan ilçesinde 3.1 ve 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Büyük deprem 4.3'den sonra ise sabahın ilk ışıklarına kadar peş peşe artçı şoklar yaşanmaya devam ettiği bilgileri gelmeye devam ediyor.