Borel yerli dezenfektan satışa çıkıyor! Sağlık çalışanlarına hediye edilecek Borel kaç lira?

100 mililitrelik boyutta satışa çıkacak olan yerli dezenfektan Borel için geri sayım başladı. Sağlık çalışanlarına hediye edilecek, market raflarında yerini almaya başlayacak olan Borel kaç lira olacak?

Borel yerli dezenfektan satışa çıkıyor! Sağlık çalışanlarına hediye edilecek Borel kaç lira?
Editör: Hakan A.
15 Nisan 2020 - 13:52
Bor ile yapılan yerli ve milli dezenfektan Borel satışa çıktı! Yarın itibariyle dağıtımına başlanacak olan Borel marka yerli dezenfektan ürünü şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Peki Borel nasıl bir ürün, koronavirüs ile mücadelede dezenfektan olarak görev yapacak olan Borel yarın itibariyle raflarda yerini alacak. Borel kaç lira olacak şimdiden merak ediliyor...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 15 Nisan 2020 - İstanbul


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından konferans görüşme sırasında Bakan Dönmez ile aralarında geçen diyalogla gündeme gelen ve merak edilen Borel'in satışı için geri sayım başladı. Seri üretimine geçilen ve yarın itibariyle dağıtımına başlanacak Borel merakla bekleniyor.

Türkiye genelinde seri üretime başlanan ve satışlarına başlanılan Borel, 100 mililitrelik şişelerde satışa çıkacak. En fazla merak edilen soru ise Borel 100 Mililitre kaç lira olacak? Henüz bu konuda net bir fiyat açıklaması yapılmazken, vatandaş ise Borel dezenfektan ürününün fiyatını şimdiden merak ediyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Borel müjdesini verdi. Borel yarın itibariyle satışına başlanacağını söyleyenBakan Dönmez, 'Borel'in içindeki maddelerle birlikte dermatolojik sorun yaratmayıp, elde oluşan yaraların da kısa sürede iyileşmesini sağlayacak' dedi.

borel

Yerli ve milli bor katkılı el dezenfektanımız BOREL seri üretimden raflardaki yerini yarın itibariyle almaya başlayacak.  Borel'in ilk parti üretimi sahada olan kahraman sağlık çalışanlarına hediye edilecek. market ve diğer satış kanallarına ise kısa süre içerisinde dağıtılarak satışına başlanacak.
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum