Borusan Oto, Bodrum showroomu açıldı

Borusan Oto, Bodrum showroomu açıldı

Türkiye'de önemli otomobil markalarını temsil eden Borusan, Bodrum'da faaliyete geirdiği yeni showroomunu törenle hizmete açtı. Borusan Bodrum'da BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markaları için servis ve satış hizmetini müşterilerine sunacak.

24 Temmuz 2017 - 09:09

Türkiye'de satış ve servis anlamında önemli lüks otomobil markalarına hizmet veren Borusan Oto yeni dönemde yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Şirket Bodrum'da yeni servis ve satış hizmeti vereceği noktasını hizmete aldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Temmuz 2017 - İstanbul

Türkiye'nin en önemli turizm bölgelerinden biri olan Muğla iline bağlı Bodrum'da Borusan yeni binasında hizmet vermeye başladı.

Konuyala alakalı edinilen son dakika bilgiye göre BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markaları için satış ve satış sonrası servis hizmetleri veren Borusan Oto, Bodrum’da yeni showroomunu açarak yatırımlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Bodrum'da artan nüfus, yerli turist oranın yüksek olması ve müşteri portföylerinin yaz, kış bulunduğu Bodrum'da bulunmasının yeni servis noktasının açılmasına büyük pay sahibi olduğu gelen haberler arasında.

Borusan Bodrum Showroomu nerede nasıl gidilir?

Adres: Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No: 293/B, 48000 Bodrum/Muğla adresinde konumlandırıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..