BtcTürk çöktü mü? Btc Türk borsası teknik bir hata oluştu mesajı...

Kripto para borsası BtcTürk bu sabah saatlerinde çöktü. Teknik bir hata mesajı ile karşılaşan yatırımcı ise saçını başını bir kez daha yoldu. Peki BtcTürk neden çöktü, ne zaman giriş yapılabilecek?

BtcTürk çöktü mü? Btc Türk borsası teknik bir hata oluştu mesajı...
Editör: Hakan A.
23 Nisan 2021 - 04:36 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 - 23:37
BtcTürk çöktü mü? BtcTürk neden girilemiyor? Sorusunun yanıtını merak eden yatırımcı BtcTürk neden çöktü diye merakla araştırma yapıyor. Sıkça çöken, teknik arızaya bağlayan Türk borsaları bunu hep yapıyor...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 23 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarında Thodex hadisesi devame derken, farklı bir borsa için benzer durum söz konusu. Türkiye gündemi hala Thodex etkisinde olayı anlamaya çaılışrken, borsa çöküntüleri ise sürüyor. Türk borsalarının en büyük problemlerinden biri olan "Teknik bir sorun" eselesi bu sabah BtcTürk ekranlarından yansıdı. Sabaha karşı pek çok kripto para düşerken Btc Türk borsasına yatırımcısı giriş yapamadı. 
 

Merkez Bankası'ndan flaş kripto para hamlesi! Kavcıoğlu, "2 hafta içinde kripto para düzenlemesi geliyor"

Son Dakika: İkinci kripto dalgası mı? VeBitcoin zor duruma düştü siteyi kapattı.... 

Türkiye'de faaliyet gösteren kripto para borsalarında çöküş sürüyor. Sıkça BtcTürk ve Paribu gibi yüksek hacimli, çok fazla kullanıcılı borsalar aniden erişime kapanıyor. Teknik bir sorun oluştu hatası ile karşı karşıya kalan kullanıcı ise saçını başını yoluyor. Bu sabaha karşı saat 04:30 sıralarında BtcTürk kripto para borsası hizmet dışı kaldı. BtcTürk çöktü, giriş yapılamadı. BtcTürk yatırımcısı bir anda logout oldu. Siteye erişmek hesaplarını yönetmek isteyen yatırımcılar Tekik bir sorun oluştu hatasıyla karşılaştı.

SORUN GİDERİLDİ!

BtcTürk giriş problemi saat 08:40 sıralarında eski rutinine döndü ve siteye giriş yapılabildi.

Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...

Holo (HOT) kıyamet koptu! HOT coin 23 Nisan en sert çöken kripto para oldu 


YORUMLAR

  • 0 Yorum