BTT BitTorrent son 24 saatte yüzde 70 değer kazandı!

BTT Coin BitTorrent yatırımcını sevindiren sert yükseliş pazar gecesi Paribu sitesini çökertirken, bugün güne yüzde 70 değer kazanarak başlamış oldu. Peki BitTorrent BTT ne kadar oldu, yükseliş hafta boyu devam eder mi, grafik, yorum ve analizi ne gösteriyor?

BTT BitTorrent son 24 saatte yüzde 70 değer kazandı!
Editör: Hakan A.
05 Nisan 2021 - 09:08 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 - 09:12
Alt coinlere yatırım yapanların keyifli geçirdiği Cumartesi ve Pazar günü yükselişleri sonrasında gözler haftanın ilkj iş gününe çevrildi. Kripto para borsası Paribu'yu çökerten bir yükseliş sergileyen BitTorrent (BTT) sabaha kadar yükselişini sürdürdü. Hafta sonu başlayan yükseliş halen devam ediyor. Peki BitTorrent 0,10000 TL bandını kırdı, yeni hedef kaç TL? Milyonların yakından takip ettiği BTT coin bugün kaç liradan güne başladı? BitTorrent almak mantıklı mı? İşte Haftaya yükselişle giren BitTorrent ile alakalı yorum ve analizler...

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 5 Nisan 2021 - İstanbul


Pazar gecesi yükselişlini bir anda hızlandıran BitTorrent (BTT) coin, bu sabah saatlerinde 0,10000 TL bandını kırdı ve yükselişini kısa süreli de olsa devam ettirdi. Hemen peşinden 0,09800 bandına geri çekildi. Gün içerisinde yeniden bir kırma gerçekleşebileceği konusunda önü açık  yükselişin devam edeceği yorumları yapılıyor.

PARİBU ÇÖKTÜ!


Coin piyasasında yerli borsaları kullananlar için en sıkıntılı süreç bir coinin sert yükselmesi ve sert düşmesi oluyor. Türkiye'de fazla borsada bulunmayan bazı alt coinleri listeleyen Paribu, dün gece başlayan BitTorrent BTT coin yükselişine daha fazla dayanamadı ve çöktü. Yatırımcının iştahı yarıda kaldı. 1 saati aşkın bir süre Paribu'da işlem yapılamadığı gelen bilgiler arasında. 

Paribu çöktü mü? Bu kez hangi coin nedeniyle Paribu'da işlem yapılamıyor?


BTT REOR YÜKSELDİ!

BitTorrent (BTT) Pazar gecesine damga vururken sert bir yükseliş sergiledi. İlk olarak 0,09000 bandını kıran BTT, sabaha kadar 0,10800 TL ile en yüksek rakamına ulaşmış oldu. Pek çok paylaşım yapan analizciler BTT'nin önünde engel bulunmadığını ve sıçramanın sürebileceği görüşünü paylaştılar. 


SON 24 SAATTE SERT YÜKSELİŞ

BTT Bştttorrent coin yükselişi Cuma günü itibariyle başlamıştı. Hafta sonu Cumartesi günü hafif iniş çıkışlarla Pazar gününün sinyallerini vermişti. Pazar günü  gece başlayan sert yükseliş ile son 24 saatte yüzde 68.71 değer kazanmış oldu.

İşte son 24 saatte BitTorrent BTT yükseliş grafiği

son 24 saatte BitTorrent BTT yükseliş grafiği

YORUMLAR

  • 0 Yorum