Bu 3 coine girenler en düşük seviyeyi gördü! Shiba, Akita, Kishu Inu coinler son durum...

Japon köpek temalı Shiba Inu (SHIB) coin, Akita Inu coin, Kishu Inu coin en düşük seviyelerinde. Terste bırakan kendileri şirin ancak cep yakan coinler...

Bu 3 coine girenler en düşük seviyeyi gördü! Shiba, Akita, Kishu Inu coinler son durum...
Editör: Hakan A.
11 Haziran 2021 - 14:49 - Güncelleme: 13 Haziran 2021 - 14:47
Shiba Inu (SHIB) coin, Akita Inu coin ve Kishu Inu coinlerinde 11 Haziran haftanın son gününde yükseliş var mı? Görünüşleri oldukça şirin olan bu Japon köpekleri yatırımcısını üzmeye devam ediyor. Terste bırakan Akita, Shiba ve Kishu bugün ne durumda?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 11 Haziran 2021 - İstanbul


Kripto piyasalarında düşüş trendi toparlanma döneminde gibi gözükse'de düşüş yemeye devam ediyor. Global kripto para Dünyasında gelen kritik haberlerle birlikte, Bitcoin hareketlerine paralel hareket eden pek çok coin toparlanmaya çalışıyor. Ancak bu o kadar kolay olmuyor. Yatırımcıları terste bırakan pek çok kripto para birimi bulunuyor. Bunlar arasında Shiba Inu (SHIB) coin, Akita Inu coin ve Kishu Inu gibi Japonyanın ünlü köpek temalı coinleri yer alıyor. Uzun süredir düşüş etkisinde olan bu coinler ne durumda?

TEPEDEN ALANLAR PİŞMAN


Pek çok yatırımcı tepeden girdiği ve hala beklediği Japon köpek temalı bu coinler terste bırakırken, genel anlamda piyasaların sert düşüş göstermesi ve hala sert çıkışların yaşanmamasından ötürü bekleyişler sürüyor. İlk çıktığı günlerde alınan karlarla yetinen yatırımcı son 30 gündür aralıksız düşüş yiyen bu coinlerde bekleyişini sürdürüyor.

COV Token Nedir? Covesting (COV) Hakkında Her Şey

Bu 2 Japon köpeği yükselişe geçti! Dogecoin ve Kishu Inu sert sıçradı... 

BitTorrent (BTT) istifini bozmadan yatayda takılıyor! BTT coin güncel analiz...

David Guetta, Miami'deki lüks evi 14 Milyon Dolar bedelle kripto para ile satışa çıkardı

Tornado Cash (TORN) Binance ile sıçradı! TORN coin nedir, alınır mı?

Chliz (CHZ) son 24 saatte yüzde 14 sıçradı! CHZ coin son durum... 

El Salvador'un Bitcoin adımına IMF kancası!


Haftanın son işlem günü, kripto paralarında hafta sonu beklentisi gelebilecek olumlu haberlerle sürüyor. Hafta sonu yaşanacak olası yükselişler ile birlikte Shiba Inu (SHIB) coin, Akita Inu coin ve Kishu Inu coinleri toparlanma için umut verebilir. Ancak piyasalarda özellikle Bitcoin üzerindeki baskılar kırılmış değil. Olumsuz haber akışı son günlerde  artış içerisinde.

Shiba Inu (SHIB) coin


Oldukça fazla yatırım çeken, hakkında Dogecoin katili olarak bahsedilen ancak geldiği noktada en düşük seviyesini gören Shiba coin 0,00000677 Dolar seviyesinde geziniyor. Yaşanabilecek olumsuz gelişmeler Shiba coini daha aşağı geriletebilir.

Shiba Inu (SHIB) coin

Akita Inu coin 

Akita coin'de benzer durum söz konusu. Düşeni kıramayan ve sadece listelemelerde sert yükseliş veren sonrasında ise yatırımcısını terste bırakan Akita coin 0,00000148 Dolar ile en düşük seviyesinde.


Akita Inu coin 

Kishu Inu Coin

En düşük seviyelerde gezinen bir başka umut alanı Kishu coin diğer köpek temalı coinler gibi kayıplarına kayıp eklemeye devam ediyor. Yatırımcısının yüzünü güldürmeyen Kishu 0,000000003166 Dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kishu gece saatlerinde önemli bir sıçrama gerçekleştirdi ve 11 Haziran gününü karlı kapatan coinlerden oldu. Kishu Cuma gecesi bir anda yüzde 23 sıçrama yaptı! Böylece uzun süren sessizliğini bozdu.

Kishu Inu Coin

YORUMLAR

  • 0 Yorum