Bu 3 ilde oturanlar dikkat! Acele kamulaştırma yapılacak...

TEİAŞ, Zonguldak, Bartın ve bolu illerinde KÖK Enerji Nakil Hattı projesi çerçevesinde çok sayıda gayrimenkulü kamulaştıracak. İşte 3 ili kapsayan acele kamulaştırılacak yerlerin listesi.

Bu 3 ilde oturanlar dikkat! Acele kamulaştırma yapılacak...
Editör: Hakan A.
02 Haziran 2021 - 09:21
Bu 3 ilde oturanları yakından ilgilendiren kamulaştırma süreci resmen başlatıldı. 3 ili kapsayan yeni kamulaştırma kararı bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. Resmi Gazete kararına göre Bartın ili, Zonguldak ve Bolu'da bazı enerji projeleri için acele kamulaştırma gerçekleştirilecek.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 2 Haziran 2021 - İstanbul


Ülke çapında devet tarafından hayata geçirilen çok sayıda kamu projesinin yapım ve projelendirme çalışmaları kesintisiz devam ediyor. Bu kapsamda yapılacak kamulaştırma çalışmalarına her gün yenileri ekleniyor. Bazı illerde yapılacak son dakika kamulaştırmalar için Resmi Gazete'de ayrıntılar yayımlandı.

Enerji projeleri için yapılacak kamulaştırmalara yenileri eklenmeye devam ediyor. Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılacak acele kamulaştırma işlemi bu 3 ilde yapılacak. TEİAŞ, Bolu, Bartın ve Zonguldak illerinde bazı gayrimenkullerin kamulaştırılacağını açıkladı.


–– Zonguldak İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Erçek KÖK-Çalca KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 4047)

–– Bartın İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Çöpbey KÖK-Mevren KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 4048)

–– Bolu ve Karabük İlleri Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “İsmetpaşa KÖK-Deresoplan KÖK Grubu Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 4049)

YORUMLAR

  • 0 Yorum