Bu 5 coin yükselişe geçti! 8 Nisan BTC, TRX, BTT, HOT, CHZ yeşile mi dönüyor?

Bitcoin başta olmak üzere bu sabah hangi 5 coinde yükseliş başladı? BitTorrent, Holo, Chiliz, Tron ve diğer coinlerde günün ilk rakamları... Yükseliş mi başlıyor?

Bu 5 coin yükselişe geçti! 8 Nisan BTC, TRX, BTT, HOT, CHZ yeşile mi dönüyor?
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2021 - 08:38 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 15:46
Kırımızıların çoğaldığı 7 Nisan tarihli coin alım satımlarında düşüşler bir nebze olsun yavaşladı. 8 Nisan gününe yükselişle başlayan 5 Coin haberimizde. Güne yükselişle başlayan alt coinlerden Chiliz (CHZ) dışında Holo (HOT) coin, Tather (USDT) coin, Tron (TRX) coin ile BitTorrent (BTT) coin kıpırdamaya başladı. Gün içerisinde yükseliş başlar mı? 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para piyasalarında sert düşüşler Salı gününden bu yana devam ediyordu. BU sabah ise bazı alt coinler kıpırdamaya başladı. Peki hangi alt coinler yükselişe başladı? İşte 8 Nisan Perşembe sabahı başlayan ilk yükselişler ve para piyasalarında son durum.

Holo yükselişi başladı mı? Hot coin grafik, yorum ve analizi yukarıyı mı gösteriyor? 

BitTorrent (BTT) 8 Nisan grafik yorum! BTT coin yükselecek mi? 


BTC YÖNÜ YUKARI ÇEVİRDİ

 Yükseliş ve düşüşler pek çok alt coini etkileyen BTC'de son durum. Bitcoin (BTC) sabah saatlerinde yükselişle, yeni güne kayıpları telafi etmeye başlayıp şu sıralarda 472,380 TL'den işlem görüyor. Gün içerisinde nasıl bir seyir izleyeceği merak ediliyor.

BitTorrent (BTT) Coin

Alt coinlerde en fazla merak edilenlerin başında son günlerin değer kaybeden coini BitTorrent var. BTT coin Çarşamba günü kayıplarını bugün telafi edecek mi? Sabah saatlerinde BitTorrent hafif kıpırdama ile yukarı doğru yönünü çevirmiş durumda. BTT coin 0,07445 TL'den işlem görüyor.

 

BITTORENT/BTT ANLIK FIRSAT!! UZAYA MI GİDİYORUZ?Tron (TRX) Coin

0,9803 TL sevşyelerinde güne yükselişle başlayan TRX coin için harekerler gün boyu nasıl olacak yakından izleniyor.

Chiliz (CHZ) Coin

Sabaha karşı yükselişe geçen Chliz CHZ coin yeşile dönerken, yükseliş sabahın ilk ışıklarında devam etti. Şu sıralarda CHZ coin 3.7201 TL'den işlem görüyor.

Holo (HOT) Coin

Son ayların trend coinlerinden biri olan Holo coin için bu sabah yükseliş rendi başlamış gibi. Günün ilk saatlerinde HOT coin 0,18970 TL'den işlem görürken yükseliş yüzde 5'in üzerinde gerçekleşti.
 

HOLO/HOT Teknik Analiz & Hedefler (30 dakikalık grafik)


YouTube How is it done? kanalı Holo HOT yorumu, grafik okuması...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum