Bu 8 ilde oturanlar dikkat! Çok sayıda gayrimenkul için kamulaştırma kararı çıktı...

İstanbul olmak üzere, Mersin, Kütahya, Gaziantep, Manisa, Elazığ, Ordu ve Malatya'da yapımı planlanan ve devam eden projeler için çok sayıda gayrimenkul için acele kamulaştırma kararı alındı!

Bu 8 ilde oturanlar dikkat! Çok sayıda gayrimenkul için kamulaştırma kararı çıktı...
Editör: Hakan A.
02 Ocak 2020 - 03:32
Türkiye'nin çeşitli illerinde devam eden veya yeni başlaması planlanan projeler için kamulaştırma kararı alındı. Acele kamulaştırma kararları bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi. İşte kamulaştırılacak iller ve yapılacak olan projeler...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 02 Ocak 2019 - İstanbul


Türkiye'de çok sayıda kamu kurumu tarafından hayata geçirilmesi planlanan projeler için acele kamulaştırma çalışmassı başlatıldı. Konuyla alakalı Resmi Gazete'de yer alan ilanda Başta İstanbul olmak üzere, Mersin, Kütahya, Gaziantep, Manisa, Elazığ, Ordu ve Malatya illerinde planlanan veya devam eden bazı projeler için gayrimenkuller acele kamulaştırılacak.

–– Akyel-1 Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Mersin İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1970)


–– Kütahya İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Parmakören KÖK-Seyitömer KÖK Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1971)

–– Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Oğuzeli-Ekinveren Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1972)

–– Karakurt Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Manisa İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1973)

–– Elazığ İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Hamzabey Barajı 1. Etap Enerji Nakil Hattı ile Hamzabey Barajı 2. Etap Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1974)

–– İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi, Kemankeş Mahallesinde Bulunan Bazı Taşınmazların, Merzifonlu Kara Mustafa Paşa Camii’nin Yeniden İhyası Amacıyla Vakıflar Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1975)

–– Akkuş Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Ordu İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1976)

–– Kıvanç-2 Güneş Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Mersin İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1977)

–– Kayabaşı Regülatörü ve Hidroelektrik Santralinin Yapımı Amacıyla Malatya İli, Doğanşehir İlçesi, Kınalıtaş Mahallesinde Yer Alan Taşınmazın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1978)

YORUMLAR

  • 0 Yorum