Bu kez peş peşe Ege Denizi sallanmaya başladı! Ege'de depremler korkuttu

Marmara ve Ege Denizi'nde yaşanan depremler vatandaşı korkutmaya deva ediyor. Son günlerde yaşanan depremlere yenileri ekleniyor. Dün Yalova merkezli Marmara Denizi'nde olan 4.0 büyüklüğündeki deprem sonrası bu kez Ege Denizi açıklarında 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Bu kez peş peşe Ege Denizi sallanmaya başladı! Ege'de depremler korkuttu
Editör: Hakan A.
11 Ekim 2019 - 09:35

Günün son dakika deprem haberi bu kez Ege Denizi açıklarından geldi. Ege'de yaşanan art arda depremlerin en büyüğü 4.5 olarak kaydedildi. Sabahın ilk ışıklarına kadar artçı şoklar devam etti. İşte son dakika deprem haberi ve Ege'de meydana gelen en son depremler.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 11 Ekim 2019 - İstanbul


Marmara Denizi başta olmak üzere Türkiye'den deprem haberleri sıkça gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Son olarak sabaha karşı Ege Denizi açıklarında yaşanan deprem korkuttu. Pek çok ilde hissedilen 4.5 şiddetindeki deprem sonrası sabaha kadar art arda artçı şoklar meydana geldiği kaydedildi.

Konuyla ilgili Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son deprem raporunda sabaha karşı saat 02:55 sıralarında merkez üssü Ege Denizi'nin 25 kilometre  açıkları olan 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği, depremin yerin 28 kilometre derinlerinde yaşandığı kaydedildi.Kandilli Rasathanesi ise meydana gelen depremin 4.5 büyüklüğünde açıklamasından sonra 4.3 olarak revize ettiği kaydedildi.

Yaşanan depremler sabaha kadar peş peşe devam ettiği, artçı şoklar arasında en büyüğünün 3.4 olarak ölçümlendiği gelen son dakika bilgileri arasında.

ege denizi deprem afad açıklaması

YORUMLAR

  • 0 Yorum