Reklamı Geç
Bu sabah Çanakkale’de olan son depremler

Bu sabah Çanakkale'de olan son depremler

Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de bu sabah saatlerinde meydana gelen depremler. Ege, Akdeniz ve Çanakkale ve bölgesinde bu sabah yaşanan en son depremler ve son durum bilgileri.

12 Nisan 2017 - 09:17

Son günlerde sıkça meydanagelen Çanakkale depremleri devam ediyor. Çanakkale'de yaşanan son dakika deprem haberlerine yenileri eklenmeye devam ederken, bu sabah hangi ilçlerde kaç büyüklüğünde deprem meydana geldi. İşte son dakika Çanakkale deprem haberleri...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Nisan 2017 - İstanbul

Günün son dakika deprem haberleri Çanakkale ve bölgeden gelmeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Çanakkale'de 2.4 ve 3.2 şiddetinde depremler yaşandı.

Emlak Pencerem muhabirinin son depremlere ilişkin Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi'nden edindiği son verilere göre, sabah saat 01:52 sıralarında merkez üssü Biga Bozlar olan 2.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 11.5 kilometre derinlerde yaşandığı kaydedildi.

Bu depremin hemen peşinden saat 02:00 sıralarında ise bu kez Biga Örtülüce'de 3.2 byüklüğünde bir başka deprem daha meydana geldiği kaydedildi. Bu depremin yerin 10.4 kilometre derinlerde yaşandığı bildirildi.

Ege Denizi Yunanistan merkezli bir deprem haberi de saat 04:23 sıralarında 3.2 olarak meydana geldiği kaydedildi.

Çanakkale'de meydana gelen diğer depremler ise; Sabaha karşı saat: 04:32 sıralarında Ayvacık Gülpınar'da 1.5, 06:21 sıralarında ise Ayvacık Tuzla'da 2.3 şiddetinde depremlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Günün en büyük deprem haberi ise Akdeniz açıklarında saat 01:48 sıralarında 4.0 büyüklüğünde hissedildi.

Yaşanan depremlerin hissedildiği yerlerde kısa süreli panik yaşandığı ifade eidliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..