Bülent Ersoy çifter çifter alıyor! 40 Milyona 2 villa...

Diva lakaplı Bülent Ersoy, ünlülerin villaları ile dolu olan bir sitede 40 milyon TL ödeyerek 2 villasının tapılarını aldı.

Bülent Ersoy çifter çifter alıyor! 40 Milyona 2 villa...
Editör: Hakan A.
06 Kasım 2020 - 17:48
Bülent Ersoy'un İstanbul'dan Bodrum'a gelişinin nedeni belli oldu. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en ünlü sesleri arasında yer alan Bülent Ersoy, magazin basını tarafından yakından takip edilen bir isim. Mal varlığıyla, mücevherleriyle sıkça gündem olan Ersoy, Bodrum'da lüks villa satın aldı. Ünlü diva bir değil iki adet villa satın aldı.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri - 6 Kasım 2020 - İstanbul


Bülent Ersoy'un emlak aşkı şu günlerde soluğu Bodrum'da almasına neden oldu. Türkiye'nin en güçlü seslerinden biri olan ünlü isim, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yeni yatırımının tapularını almaya gitti. Ünlü isimlere komşu olacak yeni villaları için tapu işlemlerini tamamladı.

ÇİFTER ÇİFTER ALIYOR...


Pek çok kere magazin basınında yer alan mal varlığı haberleri, mücevher haberleriyle gündemden düşmeyen ünlü isim Bülent Ersoy'un Bodrum'da deniz manzaralı yeni villa satın aldığı ortaya çıktı. Ersoy, Bodrum'a gelince muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Bodrum'a yeni aldığı 2 villanın tapusunu yapmak için geldiğini ifade eden Bülent Ersoy, ilçede 2 gün kalacağını açıkladı.

bodrum villa bülent ersoy

40 MİLYONA 2 VİLLA

Ersoy, Bodrum'un en lüks sitelerinden birinde, pek çok ünlü sanatçının villasının bulunduğu yerden 2 lüks villa satın aldı. Satın alınan villalar için ise 40 M,ilyon Türk Lirası harcadığı ifade ediliyor.

DEPREM ÇOK ETKİLEDİ

Deprem nedeniyle yaşananlardan ötürü çok etkilendiğini söyleyen ünlü diva, İzmir'de depremzedelere yardımda bulunduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum