Bulvar Loft Ankara konut kampanyasında son gün 27 Kasım

Bulvar Loft Ankara konut kampanyasında son gün 27 Kasım

Bulvar Loft projesi kapsamında devam eden konut kampanyasında son günler.

22 Kasım 2016 - 10:02

Başkent Ankara'da hayata geçirilen Bulvar Loft projesi kapsamında devam eden Lansman dönemi fiyatlarıyla yatırımcısına en az yüzde 32 kâr fırsatı sunan Bulvar Loft’un bu büyük kampanyasından yararlanmak için son gün 27 Kasım olarak açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Kasım 2016 - İstanbul

Akfen İnşaat’ın Loft Markalı üçüncü temalı konut projesi olan Bulvar Loft, Ankara’da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek Bölgesi’nde yeni bir cazibe merkezi olacak.

Bulvar Loft “Yeni Ankara”nın sembolü olacak

Bulunduğu coğrafi konum, üniversitelere ve kentin yeni yaşam alanlarına olan yakınlığı nedeniyle adeta yeni bir Ankara’nın yaratıldığı İncek bölgesinde konumlanan proje, sunduğu daire tipleri ve imkânlarla da dikkat çekiyor. Toplam 6 blokta, 16 farklı daire tipi bulunan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere, brüt 66 m2 ile 350 m2 aralığında değişen toplam 822 adet konut bulunuyor. Projedeki konutların fiyat aralığı ise 303 bin ile 1 milyon 408 bin TL arasında.

“Flexi Loft” ile vade farksız, kişiye özel ödeme planı

Aralık 2018’de teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft Projesi’nde, daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor. Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği, ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği “Flexi Loft” çerçevesinde, Bulvar Loft müşterileri, % 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanına kavuşuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..