Burak Kutluğ kimdir? İşte Kariyeri, biyografisi...

Burak Kutluğ, 24 Aralık 2019 tarihinde Ağaoğlu Grubu başına CEO olarak atandı. Peki Burak Kutluğ kaç doğumlu, kimdir, nereli, kariyeri ve hakkında bilinmeyenler.

Burak Kutluğ kimdir? İşte Kariyeri, biyografisi...
Editör: Hakan A.
24 Aralık 2019 - 12:23

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nda 24 Aralık 2019 tarihinde CEO görevine getirilen BUrak Kutluğ kim, eğitimi ve kariyerine ilişkin bilgiler.

Emlak Pencerem / Kimdir, nedir?  - 24 Aralık 2019 - İstanbul


Nisan 1979'da İstanbul'da doğan Burak Kutluğ, Galatasaray Üniversitesi Master of Science - MS Bölüm Industrial Engineering mezunu. Altyapı (limanlar, ulaşım, kamu hizmetleri, enerji, sağlık), emlak, turizm, kamu hizmetleri, finansal hizmetler ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde çalışma geçmişini gösteren deneyimli C düzeyi iş geliştirme yöneticisi. Hem yatırımcının bakış açısını hem de proje planlama, işletme yönetimi ve kurumsal finans alanındaki bilgilerini uyumlu hale getirme stratejileri oluşturma becerisine sahip. Katıldığı toplam işlem, çok sayıda birleşme ve satın alma anlaşması, özelleştirmeler, PPP, ECM, DCM ve satış işlemleri dahil 10 + milyar doları aştı. İngilizce ve Fransızca dillerini biliyor.

Kutluğ'un bundan önce Akfen Holding ve TUVTurk Istanbul A.ş.'de kariyer geçmişi bulunuyor.

burak kutluğ kimdir?
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum