Burdur`da sabah karşı 4.6 büyüklüğünde deprem

Son dakika deprem haberi Burdur ili Yeşilova ilçesinden geldi... Sabah saatlerinde Burdur'da şiddetli deprem... Depreme ilişkin en yeni bilgiler gelmeye başladı.

Burdur`da sabah karşı 4.6 büyüklüğünde deprem
Editör: Hakan A.
23 Temmuz 2018 - 08:12

Burdur'da deprem mi oldu? Sabaha karşı Burdur'da korkutan deprem! Son dakika deprem haberlerine bir yeni,si eklendi. Sabaha karşı saat 05.40 sıralarında merkez üssü Burdur, Yeşilova olan bir deprem meydan geldiği bildirildi. Depreme ilişkin en yeni bilgiler haber merkezlerine ulaştı. Bir başka deprem haberi ise Antalya'dan geldi... İşte son depremlere dair en güncel bilgiler.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Temmuz 2018 - İstanbul

Günün son dakika deprem haber Burdur ilinden geldi. Sabah saatlerinde Burdur, Yeşilova şiddetli bir depremle sallandı. Burdur depremi ve yaşananlar emlakpencerem.com da...

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) bu sabah merkez üssü Burdur, Yeşilova ilçesi olan 4.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı. Sabah saat 05:40 sıralarında Burdur'da yaşanan 4.6 şiddetindeki deprem yerin yaklaşık 7 kilometre derinlerinde meydana geldiği kaydedildi.

Deprem tüm il genelinde ve bazı çevre illerde hissedildiği gelen son dakika bilgileri arasında. Deprem'de herhangi bir can ve mal kaybına ilişkin bilgi gelmedi.

Antalya'da deprem

Bir başka deprem ise Akdeniz açıklarından geldiği bildirildi. AFAD tarafındna açıklanan son depremlere ilişkin verilere göre, Akdeniz açıklarında Antalya'da sabah saat 05:54 sıralarında merkez üssü Kumluca olan 3.5 şiddetinde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Depremin yerin 30.8 kilometre derinlerde yaşandığı bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum