Bursa'da iki proje için kamulaştırma

Bursa'da hayata geçirilen iki farklı Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesi için bazı gayrimenkullerin acele kamulaştırmasına karar verildi. İşte Bursa'da kamulaştırılacak yerlerin listesi.

Bursa'da iki proje için kamulaştırma
Editor: Gökay Demirezen
17 Ocak 2019 - 06:27 - Güncelleme: 17 Ocak 2019 - 06:29

Ülkenin pek çok ilinde yürütülen kamu projelerinin yapımı için acele kamulaştırma kararlarına bir yenisi daha eklendi. Bursa ilinde yürütülen Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projeleri için iki farklı ilçede acele kamulaştırma yapılmasıo kararı alındı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Ocak 2019 - İstanbul


Bursa'da iki Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesi kapsamında acele kamulaştırma çalışması için resmi karar alınarak bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi.

İlgili karar gereğince Bursa'da Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesi için bazı gayrimenkuller kamulaştırılacak.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI

––  Orhaneli Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Bursa İli, İnegöl, Keles, Harmancık ve Orhaneli İlçeleri Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını okumak için tıklayın. (Karar Sayısı: 653)

––  Harmancık Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Bursa İli, Harmancık İlçesi Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını okumak için tıklayın. (Karar Sayısı: 654)