Bursa'da korkutan deprem! 3.8 şiddetinde hissedildi

Bursa'da deprem! Bursa'da az önce bir deprem meydana geldi. Korku ve paniğe neden olan Bursa'daki deprem Richter ölçeğine göre 3.8 şiddetinde hissedildi. AFAD'a göre deprem Gemlik Korfezi, 0.70 km. Mudanya (Bursa) da meydana geldi.

Bursa'da korkutan deprem! 3.8 şiddetinde hissedildi
Editor: Hakan A.
15 Aralık 2018 - 13:40

Günün son dakika deprem haberi, Bursa'dan geldi. Bursa ve çevresinde hissedilen deprem ile alakalı en son bilgiler, depreme ilişkin ayrıntılar gelmeye başladı. İlk bilgilere göre Bursa'da 3.8 şiddetinde ölçümlenen bir deprem meydana geldi...

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 16 Aralık 2018 - İstanbul


Bursa'da öğle saatlerinde meydana gelen deprem korku ve paniğe neden oldu. Bursa'da meydana gelen deprem ve sonrasında yaşananlar haberimizde. 

SON DAKİKA! AFAD Bursa'da öğlen saatlerinde yaşanan deprme ile alakalı ilk bilgileri paylaştı. İşte deprem haberi ve detayları...

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından Bursa depremine ilişkin ilk bilgiler açıklandı.

Merkez üssü Gemlik Korfezi, 0.70 km. Mudanya (Bursa) olarak kaydedilen depremin şiddeti Richter ölçeğine göre 3.8 olarak kaydedildi. Deprem öğle satalerinde 12:26 sıralarında 3.8 büyüklüğünde meydana geldi. Gemlik Körfezi açıklarında yaşanan deprem çevre bölgelerde de hissedildi.

Vatandaşların deprem esnasında kısa süreli korku ve paniğe kapıldıkları, iş yerlerinde ve evlerinde bulunanların kendilerini hızla dışarı attıkları bildirildi.

bursada deprem 


Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum