Bursa'da Mustafakemal Belediyesi, ihalede 3 Milyon 914 Bin TL'ye sanayi imarlı arsa satacak

Bursa Mustafakemal ilçesinde bulunan 7248 metrekarelik gayrimenkul için Belediye, 27 Kasım tarihinde arsa satış ihalesi düzenleyecek.

Bursa'da Mustafakemal Belediyesi, ihalede 3 Milyon 914 Bin TL'ye sanayi imarlı arsa satacak
Editör: Hakan A.
15 Kasım 2020 - 08:57
Bursa Mustafakemal'de Belediye tarafından açılan gayrimenkul ihalesinde ticaret imarlı arsa satışı yapılacak. 27 Kasım tarihinde kapalı teklif usulü yapılacak arsa satış ihalesine dair tüm ayrıntılar bugün Resmi Gazete'de ilan edildi. Bursa'da satılık arsa arayanlar, sanayi imarlı gayrimenkul almak, yatırım yapmak isteyenler için emlak satış ilanı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Kasım 2020 - İstanbul


Bursa ilinde Mustafakemalaşa Belediyesi, 7248 metrekare büyüklüğünde sanati alanı imarlı arsayı 3 milyon 914 bin TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

Mülkiyeti belediyemize ait yukarıda niteliği belirtilen gayrimenkul 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. maddesi uyarınca Kapalı Teklif Usulü ihale ile peşin bedelle satılacaktır.

Bu husustaki ihale 27/11/2020 Cuma günü Saat: 14:30’dan itibaren Encümen Salonunda, Belediye Encümeni’nce yapılacaktır.

İhaleye iştirak edecek gerçek ve tüzel kişiler ihale şartnamesini 1.000,00TL (bintürklirası) karşılığında Belediyemiz Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ nden temin edebilirler. (Şartname başvuru öncesi idarede ücretsiz görülebilir)

Yukarıda belirtilen satışı yapılacak taşınmazlara ait % 3 Geçici teminatı Belediyemiz Veznesine nakit olarak veya süresiz teminat mektubu olarak verilebilir.

İhaleye iştirak edeceklerin, istenilen belgelerle birlikte Emlak ve İstimlâk Müdürlüğüne en geç 27/11/2020 saat 12:00’a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

“SON TEKLİFLER İHALEDE HAZIR BULUNAN İSTEKLİLERDEN’’alınacağı için isteklilerin ihalede hazır bulunmaları gerekmektedir.

bursa mustafa kemal arsa ihalesi 27 kasım 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum