Bursa'da Vakıflar çok sayıda gayrimenkul kiraya verecek

Bursa ilinde yatırım yapmak, yeni bir iş yeri sahibi olmak isteyenler için alternatifi bol Vakıflar'dan kiralık gayrimenkuller.

Bursa'da Vakıflar çok sayıda gayrimenkul kiraya verecek
25 Ocak 2021 - 08:20 - Güncelleme: 25 Ocak 2021 - 08:20
Türkiye'nin dört bir yanında bulunan gayrimenkulleri kiraya vermeye devam eden Vakıflar, Bursa ilinde çok sayıda taşınmazı yatırımcısına kiraya vermek için ihale açtığını duyurdu. İşte Bursa'da yatırım yapmak isteyenleri yakından ilgilendiren gayrimenkul ihalesi... Bursa ilinde yatırım fırsatı yüksek, kiraları ise oldukça cazip dükkan ve iş yerleri kiraya verilecek. İhale usulü yapılacak kiralama ihalesinde en yüksek teklifi verecek yatırımcı Bursa Vakıflardan mülkü kiralayabilecek.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Ocak 2021 - İstanbul 


Vakıflar Bursa ilinde mülkiyetinde bulunan pek çok emlak için kiraya vereceği yeni ihalesinin ayrıntılarını duyurdu. Yeni bir iş yeri açmak isteyenler için alternatif kiralama yapılabilecek Vakıflar Bursa ihalesi ne zaman yapılacak belli oldu. Kiraya verilecek emlak ve gayrimenkuller Bursa ilinde çeşitli ilçelerde konumlanmış durumda.

Konuyla alakalı Türkiye'nin kamu ilanları portalında yer alan bilgiler ışığında, Bursa ilinde Vakıflara ait 20 adet gayrimenkul ihale yöntemiyle kiraya verilecek. 

Söz konusu Vakıflar ilanında kiraya verilmesi planlanan gayrimenkuller arasında kazançlı taşınmazlar yer alıyor. İlanlar arasında tuvalet, işyeri, çay bahçesi, depo, mahalli el sanatları, katlı otopark, oda, arsa ve kestanelik gibi mülkler bulunuyor.

EN DÜŞÜĞÜ AYLIK 65 TL

Vakıflar Bursa Bölge Müdürlüğü tarafından 17 Şubat tarihinde ihaleye çıkılacak gayrimenkullerin kiralama bedelleri ise cinsi ve konumuna göre değişiyor. Bu kapsamda ihaleye girecek yatırımcılar için taşınmazların aylık tahmini kira bedelleri ise 65 TL ile 11 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Vakıflar Bursa kiralık ihalesine katılmak isyen her vatandaş, ilan.gov.tr resmi ilan sitesi üzerinden diğer ayrıntılara ve daha fazla detaya erişebilecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum