Bursa Karacabey'de 3.9 büyüklüğünde korkutan deprem

Bursa'da deprem mi oldu? Marmara Denizi Bursa Karacabey'de sabaha karşı 3.9 şiddetinde bir deprem yaşandı. Bursa Karacabey depremine ilişkin ilk bilgiler...

Bursa Karacabey'de 3.9 büyüklüğünde korkutan deprem
Editör: Hakan A.
05 Ocak 2019 - 07:49

Marmara Deizi'nde Bursa Karacabey'de sabah saatlerinde bir deprem meydana geldi. Bursa'da ve çevre bölgelerde de hissedilen depreme ilişkin son dakika bilgileri gelmeye başladı. İşte depreme ilişkin ilk bilgiler...

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 5 Ocak 2019 - İstanbul


Günün son dakika deprem haberi Bursa iline bağlı Karacabey'den geldi. İşte depreme ilişkin gelen son dakika bilgileri. Marmara'da deprem! Sabaha karşı Bursa merkez üssü olan Marmara Denizi'nde bir deprem meydana geldiği bildirildi.

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son dakika deprem verilerine göre, sabah saat 07:20 sıralarında Marmara Denizi'nde merkez üssü Bursa Karacabey olan 3.9 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. Yaşanan depremin yerin yaklaşık 7 kilometre kadar derinlikte meydana geldiği kaydedildi.

Deprem vatandaşın uykuda olduğu sabah erken saatlerde yaşandı. Bursa Karacabey depremi çevre bölgelerden de hissedildiği bildirildi.

Günün diğer son dakika deprem haberleri ile Bursa Karacabey depremi ile alakalı AFAD resmi web sitesine ulaşmak için tıklayın.

Bursa Karacabey'de 3.9 büyüklüğünde korkutan deprem
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum