Bursa ve Kütahya'da acele kamulaştırma

Bursa ve Kütahya illerinde sürdürülen kamu projeleri için bazı alanların kamulaştırmasına karar verildi.

Bursa ve Kütahya'da acele kamulaştırma
Editor: Hakan A.
08 Ocak 2020 - 09:30

Ülke genelinde sürdürülen kamu projeleri ile alakalı kamulaştırmaların yapılması kararları verilmeye devam ediliyor. Yeni kamulaştırmalar arasında Bursa ve Kütahya illerinde yürütülen iki kamu projesi için kamulaştırma yapılacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 08 Ocak 2019 - İstanbul


Türkiye'nin pek çok ilinde yürütülen kamulaştırma çalışmaları, hayata geçirilecek olan yeni projeler ile sürdürülüyor. Bu çerçevede Bursa ve Kütahya illerinde iki farklı proje için acele kamulaştırma kararı alındı.

İşte Bursa ve Kütahya'da yapılacak olan kamulaştırma çalışmasının ayrıntıları.

–– Güney-1 Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Bursa İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 2039)

–– Kütahya İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Sofça Mesire Alanı Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 2032)

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.