Bursa Yıldırım Millet Bahçesi İskanı alındı

TREND GYO tarafından Bursa iline bağlı Yıldırım ilçesinde hayata geçirilen Millet Bahçesi projesinin İskanı alındı.

Bursa Yıldırım Millet Bahçesi İskanı alındı
Editör: Hakan A.
13 Ocak 2020 - 10:39

Türkiye genelinde yapımı devam eden ve teslim edilen Millet bahçesi projelerine her geçen gün yenileri eklenirken, teslim edilen projelerde İskan alım süreçleri sürüyor. Bu çerçevede Bursa Yıldırım'da faal olan Millet Bahçesi İskanı alındı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Ocak 2019 - İstanbul


TREND Gayrimenkul Yatırım Ortaklı (GYO) Bursa ilinde 2019'da teslim edilen MilletBahçesi projesinde Yapı Kullanım İzinini aldı.

Trend GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Bursa Millet projesine ilişkin Yapı Kullanım İzninin alındığı kaydedildi.Konuyla alakalı KAP üzerinden yapılan duyuruda, "Teslimlerine 2019 yılı içerisinde başladığımız Bursa Yıldırım İlçesi Millet Mahallesi 3074 ada 8 Parselde yer alan Millet Projemizin Yapı Kullanma İzin Belgesi(İskan) 09.01.2020 tarihinde 247/09 numarası ile Bursa Yıldırım Belediyesi Ruhsat Şefliğinden alınmıştır." denildi.

Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Millet Bahçeleri projeleri 81 ile yeşil alan kazandıracak dev projeler arasında yer alıyor. Her il ve ilçede Millet Bahçesi projeleri devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum