Büyükyalı İstanbul, Azerbaycan RECEXPO Fuarı’nda

Büyükyalı İstanbul, Azerbaycan RECEXPO Fuarı’nda

Kazlıçeşme'de yükselen dev proje Büyükyalı İstanbul Azerbaycan'da düzenlenen RECEXPO Fuarı’nda görücüye çıktı.

22 Kasım 2016 - 11:59

İstanbul Konut projeleri kapsamında Kazlıçeşme sahilinde inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesi fuarlarda büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Bu yıl çok sayıda fuarda boy gösteren Büyükyalı İstanbul konut projesi, Azerbaycan Recexpo emlak ve gayrimenkul fuarında yatırımcısıyla buluştu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Kasım 2016 - İstanbul

Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat; İstanbul Kazlıçeşme’de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesini; Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen “2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı”nda ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “RECEXPO Fuarı, yatırımcı potansiyeliyle dikkat çeken bir bölgede gerçekleştirilen, önemli bir buluşma. Türkiye’deki yatırım fırsatlarıyla ilgilenen fuar ziyaretçileriyle bir araya gelmekten ve Büyükyalı’da sunduklarımızı paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz. İçinde bulunduğumuz dönemin, Türkiye’de yatırım yapmak için çok uygun olduğunu buradaki yatırımcılara anlatacağız. Fuarın, Azerbaycan gayrimenkul sektörünün dinamiklerini yerinde görmek, bölge halkının gayrimenkul konusundaki tercih ve eğilimlerini doğru yorumlamak açısından büyük fayda sağlayacağını düşünüyoruz.” dedi.

Büyükyalı’da fiyatlar döviz artışından etkilenmiyor…

Büyükyalı’da, Türk Lirası’yla yatırım yapma fırsatı sunduklarını söyleyen Keresteci, “Döviz kurlarında yaşanan artış yabancı yatırımcıların iştahını kabartırken, yerli yatırımcıların planlarını gözden geçirmelerine neden oluyor. Rekabetten farklı olarak, Büyükyalı’nın satış fiyatları her zaman TL bazında olacak, yatırımcılar döviz artışı ve kur dalgalanmalarından etkilenmeyecek. Bu durumda, dövizle satılan gayrimenkullere oranla çok daha kârlı bir satın alma imkânını elde edecekler.” diye konuştu.

Örnek dairelerin lansmanı 29 Kasım’da… 

Büyükyalı’nın örnek daire lansmanının 29 Kasım’da yapılacağını belirten Keresteci, “Örnek dairelerimiz hazır. Büyükyalı İstanbul projesinin, ‘iyi yaşam’ yaklaşımını odağına alan ve lüks kavramını yeniden tanımlayan örnek dairelerinin tasarımında, lüks konut ve otel tecrübesi olan ünlü iç mimarlarla çalıştık. İyi yaşamın tüm unsurlarını sunan, kaliteli, fonksiyonel ve verimli mekânlar yaratmak için uğraştık. Örnek dairelerimizin beğeniyle karşılanacağına ve vaat ettiğimiz iyi ve kaliteli yaşamı yansıtacağına eminiz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..