Büyükyalı İstanbul ’da lüks evlerin musluk suyu içilecek

Büyükyalı İstanbul 'da lüks evlerin musluk suyu içilecek

Büyükyalı İstanbul 'un lüks örnek daireleri alıcısının beğenisine sunulurken, musluk suyu ağız tadıyla içilebilecek. Emlak Konut güvenceli Büyükyalı Kazlıçeşme konutları örnek dairelerinde lüks kavramı sıfırdan tasarlandı.

30 Kasım 2016 - 09:32 - Güncelleme: 30 Kasım 2016 - 11:44

Örnek daireleri tamamlanan Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme projesinde lüks evlerin içerisinde bulunan musluklardan terkoz suyu içilebilecek! Lüks kavramını Kazlıçeşme sahiline taşıyan Büyükyalı konut projesinin örnek evleri görücüye çıktı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Kasım 2016 - İstanbul 

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Kazlıçeşme sahil bandında hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinin örnek daireleri emlak basının katılımıyla görücüye çıktı. Lüks evlerin iştihamı Büyükyalı projesinnde ayrıcalık yaşamayı arzu edenlere sunulacak.

Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığı ile Kazlıçeşme sahilinde, Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen Büyükyalı İstanbul projesi kapsamında, lüksü ve iyi yaşamı yansıtan 4 farklı tipte hazırlanan örnek daireler alıcısının beğenisine sunuldu.

- BÜYÜKYALI'DA KEFİLSİZ KREDİSİZ EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

 

Büyükyalı İstanbul'da kefilsiz, kredisiz kampanya fırsatı ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Büyükyalı’nın örnek daireleri, farklı yaşam biçimlerine cevap verebilecek biçimde 4 farklı özel konsept halinde tamamlandı. Projenin Denizkapı etabında bulunan Golden Quartz klasik, Platinium Quartz modern tarzı dairelere yansıtırken. Bahçekapı etabındaki klasik tarz, White Opaline’da, modern tarz ise Clear Crystal’da sunuluyor.  

Örnek dairelerin lansman toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, a'dan z'ye özenle tasarlanan, her yönüyle referans oluşturacak bir projeye imza attıklarının altını çizerken, “Büyükyalı Projesi'nin yükseldiği bölgede, Kazlıçeşme sahil bandında mevcut diğer projeler dışında bu boyutta bir projenin hayata geçirilebileceği başka arazi kalmadı. Biz de bu projeye yakışacak şekilde, Büyükyalı’da vaat ettiğimiz yaşamı yansıtan örnek dairelerimizi, büyük bir titizlikle tasarlayarak alıcının beğenisine sunduk. İyi tasarlanmış bir konutun, aradan seneler geçse de değişen hayat tarzlarına uyum sağlayabileceği düşüncesiyle, kullanışlı daireler planlamaya çalıştık.Bu kapsamda oldukça nitelikli özel bir projeye imza atmış oldu. Proje her yönüyle referans özellikleri taşıyor. Sektöre önemli ölçüde yön verebilecek bir projeyi hayata geçirmekten mutluyuz.” dedi.

Akbalık konuşmasında, "Büyükyalı İstanbul projesinde her musluktan akan Terkos suyu gönül rahatlığıyla içilecek. Projede yer alan akıllı ev sistemi sayesinde Kışın soğuk havalarda, daha eve gelmeden evinizi ısıtmak, eve doğru yola çıktığınızda fırındaki yemeğinizi pişirebilmek ya da yazın seyahat dönüşü evinizi istediğiniz gibi soğutabileceğiniz imkanları bu yaşam içerisine dahil edildi.   Avrupalıçeşme suyu içerken bizler imreniyoruz ama Büyükyalı’da musluklardan akan Terkos suyu içilebilecek. Akan uyu en sağlıklı şekilde içebileceğiz. İşte bizce bu ve bunun gibi fonksiyonel detaylar gerçek lüksü oluşturuyor.” ifadelerini kullandı.

Büyükyalı’da farklı tasarım yaklaşımlarını yansıtmak amacıyla iki farklı mimari grupla çalışma gerçekleştirdiklerinin altını çizen Akbalık, "Yaşam şekline uygun, 4 farklı tipte örnek daire tasarladık. Büyükyalı’dan ev alanlar, mutlaka kendi zevkine göre tasarlanmış bir daire bulabilecek ve hiçbir ekstra masraf yapmaya gerek duymadan, girip evinde bu özel yaşamın tadını çıkarabilecek. İç mimari tarasımda kaliteden ödün vermeden büyük özen gösterdik.”

 BÜYÜKYALI İSTANBUL PROJESİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BURAYA BAKABİLİRSİNİZ.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..