Çamlıca gişelerini kullanacaklar dikkat! 30 Ağustos’a kadar 4...

Çamlıca gişelerini kullanacaklar dikkat! 30 Ağustos'a kadar 4 şerit kapalı...

İstanbul istikametine Çamlıca gişelerinde başlatılan çalışimalar nedeniyle 30 Ağustos tarihine kadar trafik 4 şerit kapalı bir halede akıtılacak... İşte çalışmanın sebebi....

06 Temmuz 2017 - 16:29

İstanbul'da okulların tatile girmes ve vatandaşların tatil sezonunda sürekli tatil beldelerinde olmasını fırsat bilen Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından başlatılan bakım ve onarım çalışmaları hızla devam ederken, bir önemli haber ise İstanbul TEM otoyolu'ndan geldi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Temmuz 2017 - İstanbul

İstanbul'un önemli geçiş noktalarından ilk olarak Mahmutbey ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile başlatılan serbest geçiş sistemi (SGS), tüm şehre yayılmaya devam edi,yor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gişelerin kaldırılması ve SBS'ne geçişle devam eden çalışamlara Çamlıca gişeleri de eklendi. 

Her gün TEM otoyolunu kullanan vatandaşları yakından ilgilendiren haberi Bakan Arslan açıkladı! TEM üzerinden İstanbul'a gelecekler dikkat! Çamlıca gişelerinde İstanbul istikametine tam 4 şerit yol trafiğe kapatıldı. 

Çamlıca gişelerinde İstanbul yönüne serbest geçiş sistemi çalışmaları kapsamında gişelerin kaldırılması işi başladı. Bu nedenden ötürü 4 şerit trafiğe kapatıldı. Çalışmalar 30 Ağustos tarihine kadar süreceği gelen son dakika haberleri arasında.

Konuya ilişkin resmi açıklama ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapıldı. Bakan Arslan açıklamasında, "TEM İstanbul Çamlıca gişelerinde yapılacak serbest geçiş sistemi ile alakalı olarak 4 şerit trafiğe kapatılacak. Çalışmalar 30 Ağustoıs tarihinde sonlanacak." denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..