ÇamlıYaka Konakları güncel ön satış fiyatları

Ege Yapı Çekmeköy projesinde ön satışlar ayrıcalıklı fiyatlarla alıcısına sunuluyor. ÇamlıYaka Konakları Çekmeköy'de 3+1, 4+1, 5+1 müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşuyor.

ÇamlıYaka Konakları güncel ön satış fiyatları
Editor: Hakan A.
14 Ağustos 2018 - 08:03

İstanbul'da en hızlı konut satışı yapılan ilçe olarak bilinen Çekmeköy ilçesinde Ege Yapı kalitesi ve güvencesiyle hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları'nda ön satışlar başladı. ÇamlıYaka Konakları Çekmeköy konut fiyatları kaç liradan başlıyor? Proje hakkında ayrıntılar haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 14 Ağustos 2018 - İstanbul

Ege Yapı 2018 yılı konut projeleri arasına İstanbul Çekmeköy'de inşaa edilen ÇamlıYaka Konakları'nı ekledi. iki sene gibi kısa bir sürede inşaa edilmesi planlanan ÇamlıYaka Konakları projesinde ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fiyatlarla ön satış fırsatından yararlanma imkanı sunuluyor. 

Proje, İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olan Çekmeköy ilçesinde mevcut metro hattı ve üçüncü köprüye yakınlığıyla oldukça dikkat çeken ve tercih edilen bir lokasyonda hayata geçiriliyor. 12 az katlı blok, 66 adet lüks villa türünde evler alıcısını bekliyor. Ege Yapı, projede ön satışları başlattı. 

Lüks site hayatını villa konforunda evlerden oluşacak ÇamlıYaka Konakları müstakil bahçe kullanımlı ve geniş teraslı evlerin bulunacağı bir yaşam projesi. Çekmeköy’de ilçenin tam merkezinde, çam ormanlarının yanı başında çok özel bir lokasyon üzerinde konumlandırılan ÇamlıYaka Konakları, şehirden uzaklaşmaksızın doğayla iç içe lüks bir yaşamın kapılarını aralayacak. 

ÇamlıYaka Konakları villa satış fiyatları listesi

ÇamlıYaka Konakları çekmeköy projesinde ön satışlarına başlanılan lüks evlerin güncel satış fiyatları belli oldu.

3+1 lüks evlerin satış fiyatı 1.600.000 TL’den başlarken,

4+1 evler 2.750.000 TL,

5+1 evlerin satış fiyatları ise 3.800.000 TL’den alıcısına sunuluyor.

19 bin metrekare inşaat alanı üzerine çam ormanlarının yanı başında yükselecek ÇamlıYaka Konakları projesinde 3+1, 4+1, 5+1 müstakil bahçeli ve teraslı evler olarak tasarlandı. Az katlı oluşu, özgün mimarisi, projenin önünde üst segment markaların olacağı ticari alanları ve sosyal alanları ile bölgede fark oluşturacak ÇamlıYaka Konakları, iki yıl gibi kısa bir sürede teslim edilmesi planlanmış durumda. 

Reklam