Çanakkale`de 165 Bin TL`ye Bankadan satılık arsalar

Sahibinden değil, Bankadan satılık arsa arayanlar için Çanakkale ilinde 14 Bin 268 metrekare büyüklüğünde tarla satışı.

Çanakkale`de 165 Bin TL`ye Bankadan satılık arsalar
Editör: Hakan A.
15 Kasım 2020 - 19:13 - Güncelleme: 21 Kasım 2020 - 09:25
Sahibinden arsa arayanlar azaldı. Bankadan satılık arsa arayanlara Çanakkale ilinde satışa çıkan arsalar büyük ilgi görüyor. Tarla ve değişik imar tipinde olan arsalar, oldukça cazip fiyatlarla banka tarafından satılıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye genelinde ufak olsun benim olsun bir arsam olsun diye arayışta olanlar için bankalardan satılık arsalar oldukça cazip. Uygun fiyat ve banka kredisi imkanı sunulan arsalar ilan siteleri üzerinden ve bankaların resmi internet sitelerinden satılıyor. 

DEPREMLER TALEP ARTTIRDI


İzmir`de meydana gelen deprem sonrasında ilgi arsa arayışında olanlar için hızlandı. Taleplerin arttığı arsa arsalar Türkiye genelinde hemen her ilde bulunuyor. Yeni bir yaşam için arsa arayanlara ise bankalar alternatif fiyatlarla oldukça cazip imkanlar sunabiliyor.

EMLAK FİYATLARINI KATLATAN 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ'NDE TABLİYE HEYECANI

İCRDADAN SATILIK 16 BİN LİRAYA ARSA ALMAK İSTER MİSİNİZ?


1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ ARSA PİYASASINI CANLANDIRDI


Yapımı büyük bir hızla süren Çanakkale 1915 Köprüsü 2022'de tamamlanacak. Oldukça kısa sürede tamamlanması planlanan dev köprü sayesinde Çanakkale il genelinde emlak fiyatlarında artışa neden oldu. Geçtiğimiz haftalarda büyük yıkıma neden olan deprem sonrasında ise vatandaşların daha sakin, yeşil ve doğa içerisinde ufak arsa olsun benim olsun mantığı ile arsa yatırımı ve arayışı sürüyor.

BANKADAN SATILIK ARSALAR

Çanakkale ilinde bankaların el koyduğu arsalar ilan siteleri veya bankaların kendi internet siteleri üzerinden satışa sunuluyor. Arsa yatırımında bulunmak isteyenlerin yakın markajında olan Banka`dan satılık arsalar bütçeye, lokasyona ve imar durumlarına göre değişebiliyor. Şu sıralarda iki banka tarafından Çanakkale`de satışa çıkarılan arsalar ise oldukça fazla ilgi görüyor.

Çanakkale`de Lapseki başta olmak üzere, Yenice Köyler ve Ezine Köyler bölgesinde 3 farklı arsa Ziraat bankası ile Denizbank portföyünden satışa çıkarıldı. Ekim ayından buyana satılık olan arsalar bir ilan sitesi üzerinden alıcısını bekliyor. 


ZONGULDAK'TA BANKADAN SATILIK 12 BİN TL'YE ARSA 


ANTALYA KUMLUCA'DA 77 BİNE İCRADAN SATILIK ARSAçanakkale bankadan satılık arsa 15 kasım 2020
  • Yenice Köyler`de Denizbanka tarafından satışa sunulan ve 14 bin 268 metrekare büyüklüğünde olan arsa için istenen bedel 165 Bin TL,
  • Ezine Köyler`de Ziraat Bankası tarafından 47 bin 200 metrekarelik devasa arsa ise sadece 378 Bin TL`den,
  • Lapseki`de 16 Bin 745 metrekare büyüklüğünde olan arsa ise Denizbank`tan 265 Bin TL gibi rakamlara satışa çıkarıldı.

Çanakkale başta olmak üzere Türkiye`nin önemli pek çok ilinde Bankadan satılık arsa sahibi olmak mümkün. Bankaların internet sitesine girerek ilgili arsa satışlarına erişebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum